Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 apr. 2021 și 29 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 77 atribuiri.
“Servicii in domeniul SSM SI PSI “
Servicii in domeniul SSM SI PSI
Servicii SSM si SU DGASPC Brasov 2026
“Servicii in domeniul SSM SU/PSI
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor
“Servicii in domeniul SSM SU/PSI
ACHIZITIE SERVICII DE SECURITATE, SĂNĂTATE ÎN MUNCĂ, APĂRAREA ÎMPOTRIVA INCENDIILOR PROTECŢIE CIVILĂ
“Servicii in domeniul SSM “
Servicii SU
Servicii SSMSU luna mai 2026
Servicii in domeniul SSM si PSI
“Servicii in domeniul SSM SU/PSI
“Servicii in domeniul SSM SU “
Servicii in domeniul SSM si PSI conform ADV1489482/04.07.2025
Servicii SSM si SU
Servicii in domeniul SSM si PSI
Servicii de consultanta in dom securitatii si sanatatii in munca
“Servicii in domeniul SSM SU/PSI pentru SPITALBRADET
ACHIZITIE SERVICII DE SECURITATE, SĂNĂTATE ÎN MUNCĂ, APĂRAREA ÎMPOTRIVA INCENDIILOR PROTECŢIE CIVILĂ
Servicii Protectia Muncii (SSM si PSI)
Prestări servicii securitate și sănătate în muncă
Servicii in domeniul SSM si PSI
Servicii in domeniul sanatatii si securitatii in munca (SSM) si prevenirii si stingerii incentiilor
“Servicii in domeniul SSM SU/PSI pentru SPITALBRADET
Servicii SSM si PSI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32270126
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZĂULEŢ-DUMENICĂ NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.587 RON
Profit net
62.464 RON
Capitaluri proprii
380.356 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 256.648 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.386 RON | 59.255 RON | 157.332 RON | 70.310 RON | 2.800 RON | — | — | — | 32.448 RON | 175.163 RON | 299.841 RON | 299.587 RON |
| Profit net | 4.728 RON | 39.287 RON | 109.070 RON | 51.635 RON | -3.319 RON | 0 RON | 0 RON | -2.300 RON | -180.649 RON | 95.947 RON | 204.224 RON | 62.464 RON |
| Total active | 10.231 RON | 49.729 RON | 156.588 RON | 244.922 RON | 243.920 RON | 243.920 RON | 243.920 RON | 243.920 RON |
Comparație cu 124 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2024.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 40.986 RON |
| 134.636 RON |
| 326.451 RON |
| 651.668 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.328 RON | — | — | 182.395 RON |
|---|
| Active circulante | 10.231 RON | 49.729 RON | 156.588 RON | 244.922 RON | 243.920 RON | 243.920 RON | 243.920 RON | 243.920 RON | 30.658 RON | 134.636 RON | 326.451 RON | 469.273 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.928 RON | 44.215 RON | 153.285 RON | 204.970 RON | 201.651 RON | 201.651 RON | 201.651 RON | 199.351 RON | 18.701 RON | 114.648 RON | 317.891 RON | 380.356 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.303 RON | 5.514 RON | 3.303 RON | 39.952 RON | 42.269 RON | 42.269 RON | 42.269 RON | 44.569 RON | 22.285 RON | 19.988 RON | 8.560 RON | 271.312 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|