Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32295910
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SZABÓ JENŐ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
567.634 RON
Profit net
60.864 RON
Capitaluri proprii
303.299 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 622.406 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.176 RON | 84.118 RON | 143.098 RON | 197.899 RON | 350.720 RON | 413.900 RON | 385.128 RON | 370.813 RON | 348.778 RON | 370.815 RON | 531.274 RON | 528.172 RON | 567.634 RON |
| Profit net | -2.719 RON | -12.195 RON | 35.263 RON | 65.695 RON | 128.303 RON | 134.110 RON | 133.551 RON | 131.622 RON | 92.677 RON | -27.213 RON | 55.023 RON | -2.723 RON | 60.864 RON |
| Total active | 24.184 RON | 42.327 RON | 63.789 RON | 73.173 RON |
Comparație cu 1257 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 210.953 RON |
| 311.426 RON |
| 394.395 RON |
| 395.203 RON |
| 440.607 RON |
| 381.543 RON |
| 352.850 RON |
| 308.127 RON |
| 357.010 RON |
| Active imobilizate | 1.014 RON | 1.014 RON | — | — | — | — | — | — | 7.983 RON | 7.968 RON | 4.173 RON | 378 RON | — |
|---|
| Active circulante | 23.170 RON | 41.313 RON | 63.789 RON | 73.173 RON | 210.953 RON | 311.426 RON | 394.395 RON | 395.203 RON | 432.624 RON | 373.575 RON | 348.677 RON | 307.749 RON | 357.010 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.519 RON | -14.714 RON | 20.549 RON | 66.244 RON | 194.547 RON | 288.657 RON | 375.208 RON | 376.830 RON | 414.507 RON | 324.136 RON | 305.159 RON | 262.436 RON | 303.299 RON |
|---|
| Datorii totale | 26.703 RON | 57.041 RON | 43.240 RON | 6.929 RON | 16.406 RON | 22.769 RON | 19.187 RON | 18.373 RON | 26.100 RON | 57.407 RON | 47.691 RON | 45.691 RON | 53.711 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 |
|---|