Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
MC

MARY-SAN CONSTRUCT S.R.L.

Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomița
sediu expiratProfil nerevendicat
CUI
32334823
Nr. reg.
J21/364/2013
Înființată
10 sept. 2013
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4211

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

679,3 K RON

2016

Profit net

8,3 K RON

2016

Angajați

3

2016

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4211 — Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

9

Valoare totală atribuită

1.088.517 RON

Autorități contractante

5

Atribuiri publicate între 22 iul. 2016 și 23 nov. 2017.

DA14578346/DA14578346SEAP
Potrivit după CUI

REPARATII STRAZI SAT NOU , IN COMUNA MANASIA , JUD. IALOMITA

Autoritatea contractantă
COMUNA MANASIA (Consiliul Local al Comunei Manasia)
Valoare atribuită:
148.845 RON
Publicat:
23 nov. 2017
DA14099366/DA14099366SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de reparare a drumurilor

Autoritatea contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA
Valoare atribuită:
252.056 RON
Publicat:
26 oct. 2017
DA12550388/DA12550388SEAP
Potrivit după CUI

iNTRETINERE STRAZI PIETRUITE IN COMUNA COSERENI, JUD IALOMITA

Autoritatea contractantă
Comuna Cosereni
Valoare atribuită:
100 RON
Publicat:
27 iun. 2017
DA12504774/DA12504774SEAP
Potrivit după CUI

LUCRARI DE INTRETINERE STRAZI PRIN PIETRUIRE

Autoritatea contractantă
COMUNA GRINDU
Valoare atribuită:
373.874 RON
Publicat:
23 iun. 2017
DA12195266/DA12195266SEAP
Potrivit după CUI

Reparatii drumuri

Autoritatea contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA
Valoare atribuită:
21.070 RON
Publicat:
30 mai 2017
DA12014227/DA12014227SEAP
Potrivit după CUI

Reparatii drumuri

Autoritatea contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA
Valoare atribuită:
12.642 RON
Publicat:
19 mai 2017
DA11539637/DA11539637SEAP
Potrivit după CUI

Servicii de itretinere si reparatii drumuri.

Autoritatea contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA
Valoare atribuită:
110 RON
Publicat:
11 apr. 2017
DA8941204/DA8941204SEAP
Potrivit după CUI

INTRETINERE TEREN DE SPORT SCOALA GIMNAZIALA GRINDU, JUDETUL IALOMITA

Autoritatea contractantă
COMUNA GRINDU (CONSILIUL LOCAL GRINDU)
Valoare atribuită:
164.380 RON
Publicat:
8 aug. 2016
DA8864430/DA8864430SEAP
Potrivit după CUI

INTRETINERE TEREN DE SPORT SCOALA GIMNAZIALA GRINDU, JUDETUL IALOMITA

Autoritatea contractantă
COMUNA GRINDU (CONSILIUL LOCAL GRINDU)
Valoare atribuită:
115.440 RON
Publicat:
22 iul. 2016

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 09/10/2013

    Înființarea companiei

  2. 2013-11-04

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. BRĂILEI, Nr. 8, CP 927160, Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomița, Romania
Telefon
076647235
Cod poștal
927160
Data înregistrării
09/10/2013

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/32334823

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MARY-SAN CONSTRUCT S.R.L. este 32334823.

MARY-SAN CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J21/364/2013, din data de 09/10/2013.

MARY-SAN CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. BRĂILEI, Nr. 8, CP 927160, Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomița, România.

Activitatea principală este CAEN 4211 — Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor.

Nu, MARY-SAN CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MARY-SAN CONSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2016, MARY-SAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 679.289 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

B & A CONSTRUCȚII ȘI EXCAVAȚII S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CIC CONSTRUCTION AG S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AUTOSERVIS MIMI GRUP S.R.L.
Sat Moviliţa, Comuna Moviliţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GEO CONSTR S.R.L.
Sat Griviţa, Comuna Griviţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OXM S.R.L.
Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PEISAGISTICA PREST CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DRG SOLUTIONS S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PROJECT BIK INVEST S.R.L.
Loc. Amara, Oraş Amara
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
B & A CONSTRUCȚII ȘI EXCAVAȚII S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CIC CONSTRUCTION AG S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
AUTOSERVIS MIMI GRUP S.R.L.Sat Moviliţa, Comuna MoviliţaIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
GEO CONSTR S.R.L.Sat Griviţa, Comuna GriviţaIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
OXM S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
PEISAGISTICA PREST CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
DRG SOLUTIONS S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
PROJECT BIK INVEST S.R.L.Loc. Amara, Oraş AmaraIalomiţaLucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

Contact

076647235

Str. BRĂILEI, Nr. 8, CP 927160 · Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomița

Situație financiară

Anul 2016

Cifră de afaceri
679.289 RON+81%
Profit net
8.275 RON−95%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
4 nov. 2013

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Ialomița
  • Firme din Manasia
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 80% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.85) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2016

Cifră de afaceri

679.289 RON

81,0%

Profit net

8.275 RON

-95,3%

Capitaluri proprii

44.073 RON

-75,9%

Număr mediu salariați

3

Proiecție cifră de afaceri 2017 (regresie liniară pe anii raportați): 808.059 RON

41din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2016

Lichiditate curentă
0,85

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,85

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
80,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
1,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,7 %
Cifră de afaceri / salariat
226.430 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2013201420152016
Cifră de afaceri117.746 RON281.893 RON375.285 RON679.289 RON
Profit net-8.246 RON16.336 RON

Comparație cu 21 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2016.

  • Cifră de afaceri679.289 RON
    P25 111.347 RONMediană 470.555 RONP75 794.698 RON

    Peste 71% dintre firmele comparabile

  • Profit net8.275 RON
    P25 -5.231 RONMediană 8.275 RONP75 30.463 RON

    Peste 52% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 3Mediană 7P75 11

    Peste 33% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat226.430 RON
    P25 39.266 RONMediană 72.245 RONP75 104.789 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
174.268 RON
8.275 RON
Total active123.942 RON207.534 RON271.029 RON224.349 RON
Active imobilizate94.193 RON139.178 RON89.022 RON71.628 RON
Active circulante29.749 RON68.356 RON182.007 RON152.721 RON
Capitaluri proprii-8.046 RON8.291 RON182.558 RON44.073 RON
Datorii totale131.988 RON199.243 RON88.471 RON180.276 RON
Număr mediu salariați22—3