Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

GR

GKM REBUILDING SRL

București Sectorul 4, București
sediu expiratProfil nerevendicat
CUI
32362173
Nr. reg.
J40/12800/2013
Înființată
16/10/2013
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2821

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,3 mil. RON

2018

Profit net

-62,7 K RON

2018

Angajați

16

2018

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2821 — Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administrația Sector 4 a Finanțelor Publice

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 16/10/2013

    Înființarea companiei

  2. 2013-12-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. BERCENI, Nr. 104, Sector 4, CP 41919, Hala Lingouri mari,între stâlpii 6-7,linia A, București Sectorul 4, București, Romania
Cod poștal
41919
Data înregistrării
16/10/2013

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/32362173

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei GKM REBUILDING SRL este 32362173.

GKM REBUILDING SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/12800/2013, din data de 16/10/2013.

GKM REBUILDING SRL are sediul social la adresa Str. BERCENI, Nr. 104, Sector 4, CP 41919, Hala Lingouri mari,între stâlpii 6-7,linia A, București Sectorul 4, București, România.

Activitatea principală este CAEN 2821 — Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor.

Nu, GKM REBUILDING SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Conform datelor publice ANAF, GKM REBUILDING SRL nu este în prezent activă.

În 2018, GKM REBUILDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.342.055 RON, cu 16 angajați.

Companii similare

RUMI ENG SRL
Bucureşti Sectorul 4
Același județ
Vezi profilul
D4PV MOLDOVENERGY SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județ
Vezi profilul
NITROVACUUM -IMPEX SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județ
Vezi profilul
LAVIDENT SRL
Bucureşti Sectorul 6
Același județ
Vezi profilul
HATI EMBEDDED SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județ
Vezi profilul
SN SOLARTECHNICS SYSTEMS SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
FROILABO INSTRUMENTS SRL
Sat Podu Broşteni, Oraş Costeşti
Dimensiune similară
Vezi profilul
PANOSOL POWER SRL
Sat Spătaru, Comuna Costeşti
Dimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
RUMI ENG SRLBucureşti Sectorul 4BucureştiFabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
D4PV MOLDOVENERGY SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
NITROVACUUM -IMPEX SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
LAVIDENT SRLBucureşti Sectorul 6BucureştiFabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
HATI EMBEDDED SRLBucureşti Sectorul 3Bucureşti—
SN SOLARTECHNICS SYSTEMS SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiFabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
FROILABO INSTRUMENTS SRLSat Podu Broşteni, Oraş CosteştiArgeşFabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
PANOSOL POWER SRLSat Spătaru, Comuna CosteştiBuzăuFabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor

Contact

Str. BERCENI, Nr. 104, Sector 4, CP 41919, Hala Lingouri mari,între stâlpii 6-7,linia A · București Sectorul 4, București

Situație financiară

Anul 2018

Cifră de afaceri
1.342.055 RON+8%
Profit net
-62.739 RON+70%
Angajați
16
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 dec. 2013
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Administrație fiscală
Administrația Sector 4 a Finanțelor Publice

Verificat ultima dată la 19 oct. 2026

Explorează

  • Firme din București
  • Firme din Sectorul 4
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
  • Declarat inactiv de ANAFdin 29.01.2021
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-19.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • DAALDAN SOFERI SRLBucureşti · radiată

    Prin: KIM MINSOO

  • DAREKIM CONSULTING SRLBucureşti

    Prin: KIM MINSOO

  • MADADYRIM RENT CAR SRLBucureşti · radiată

    Prin: KIM MINSOO

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2018
  • Capitaluri proprii negative în 2018 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 1454% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.04) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2018

Cifră de afaceri

1.342.055 RON

8,2%

Profit net

-62.739 RON

69,7%

Capitaluri proprii

-1.753.168 RON

-1,8%

Număr mediu salariați

16

6,7%

Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 1.699.034 RON

29din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2018

Lichiditate curentă
0,04

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,04

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
1.453,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-4,7 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-48,4 %
Cifră de afaceri / salariat
83.878 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201320142015201620172018
Cifră de afaceri230.000 RON1.537.163 RON1.720.405 RON1.472.100 RON1.240.068 RON

Comparație cu 130 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 28), pentru anul 2018.

  • Cifră de afaceri1.342.055 RON
    P25 114.061 RONMediană 357.054 RONP75 1.484.740 RON

    Peste 73% dintre firmele comparabile

  • Profit net-62.739 RON
    P25 0 RONMediană 44.808 RONP75 155.546 RON

    Peste 9% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați16
    P25 2Mediană 3P75 12

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat83.878 RON
    P25 80.869 RONMediană 137.519 RONP75 217.388 RON

    Peste 27% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

1.342.055 RON
Profit net-105.975 RON-598.367 RON-741.163 RON-71.468 RON-206.957 RON-62.739 RON
Total active3.535 RON307.359 RON295.618 RON370.777 RON138.690 RON129.522 RON
Active imobilizate423 RON116.577 RON96.804 RON76.074 RON24.183 RON49.244 RON
Active circulante3.112 RON190.782 RON198.814 RON294.703 RON114.507 RON80.278 RON
Capitaluri proprii-104.975 RON-703.342 RON-1.444.505 RON-1.515.973 RON-1.722.929 RON-1.753.168 RON
Datorii totale108.510 RON1.010.701 RON1.740.123 RON1.886.750 RON1.861.619 RON1.882.690 RON
Număr mediu salariați—1519171516

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă