Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32372134
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
627.570 RON
Profit net
-12.351 RON
Capitaluri proprii
66.701 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 701.213 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 34.799 RON | 208.540 RON | 218.176 RON | 264.529 RON | 226.709 RON | 398.472 RON | 495.869 RON | 445.661 RON | 496.269 RON | 776.232 RON | 396.765 RON | 528.949 RON | 627.570 RON |
| Profit net | -4.612 RON | -3.521 RON | 3.564 RON | 38.837 RON | -20.669 RON | 26.361 RON | 72.359 RON | 37.591 RON | 49.683 RON | 85.280 RON | -91.354 RON | -51.068 RON | -12.351 RON |
| Total active | 18.290 RON | 8.112 RON | 37.222 RON |
Comparație cu 224 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 78.309 RON |
| 63.134 RON |
| 60.792 RON |
| 124.331 RON |
| 159.842 RON |
| 215.593 RON |
| 292.653 RON |
| 209.982 RON |
| 161.754 RON |
| 153.276 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.290 RON | 8.112 RON | 37.222 RON | 78.309 RON | 63.134 RON | 60.792 RON | 124.331 RON | 159.842 RON | 215.593 RON | 292.653 RON | 209.982 RON | 161.754 RON | 153.276 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.412 RON | -7.933 RON | -4.369 RON | 34.469 RON | 13.799 RON | 26.561 RON | 98.920 RON | 116.511 RON | 166.194 RON | 221.474 RON | 130.120 RON | 79.052 RON | 66.701 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.702 RON | 16.045 RON | 41.591 RON | 43.840 RON | 49.335 RON | 34.231 RON | 25.411 RON | 43.331 RON | 49.399 RON | 71.179 RON | 79.862 RON | 82.702 RON | 86.575 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
|---|