Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 apr. 2016 și 21 aug. 2024.
Servicii scenotehnice cu echipamente de sonorizare
Servicii inchiriere aratura tehnica de scena
Servicii inchiriere lumini
Servicii de inchiriere scena si echipamente-Toamna Studenteasca,proiect cofinantat de Primaria Sibiu
Achizitie serv.de inchiriere scena, sistem de lumini - sunet si ecrane LED
Servicii de inchiriere scena si echipamente
Prestari servicii cultural artistice
Servicii de �nchiriere sistem sonorizare ?i lumini
Servicii de inchiriere sistem de sunet si lumini
Inchiriere scena
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32383702
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
743.171 RON
Profit net
214.924 RON
Capitaluri proprii
521.266 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 629.289 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 143.137 RON | 205.248 RON | 205.131 RON | 9.000 RON | 402.051 RON | 375.514 RON | 104.044 RON | 224.851 RON | 408.220 RON | 385.781 RON | 677.256 RON | 743.171 RON |
| Profit net | -55 RON | 135.251 RON | 192.096 RON | 167.491 RON | 7.038 RON | 323.565 RON | 187.607 RON | 28.800 RON | 152.007 RON | 38.418 RON | 105.904 RON | 304.398 RON | 214.924 RON |
| Total active | 779 RON | 202.424 RON | 192.792 RON | 169.864 RON | 33.739 RON |
Comparație cu 129 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 332.420 RON |
| 326.039 RON |
| 111.073 RON |
| 246.933 RON |
| 358.838 RON |
| 2.985.395 RON |
| 4.852.361 RON |
| 6.720.410 RON |
| Active imobilizate | 579 RON | — | — | — | — | — | — | — | 72.998 RON | 63.563 RON | 2.566.531 RON | 4.376.159 RON | 6.376.380 RON |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 202.424 RON | 192.792 RON | 169.864 RON | 33.739 RON | 332.420 RON | 326.039 RON | 111.073 RON | 173.935 RON | 295.275 RON | 418.864 RON | 476.202 RON | 344.030 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 145 RON | 135.396 RON | 191.191 RON | 167.731 RON | 24.769 RON | 323.805 RON | 239.422 RON | 85.866 RON | 230.505 RON | 38.658 RON | 144.562 RON | 304.638 RON | 521.266 RON |
|---|
| Datorii totale | 634 RON | 67.028 RON | 1.601 RON | 2.133 RON | 8.970 RON | 8.615 RON | 86.617 RON | 25.207 RON | 16.428 RON | 322.180 RON | 2.848.109 RON | 4.740.761 RON | 5.901.881 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|