Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32412743
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂNASE ADELINA
Prin: TĂNASE ADELINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.756.957 RON
Profit net
252.940 RON
Capitaluri proprii
248.158 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.332.023 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.160 RON | 30.013 RON | 69.694 RON | 112.133 RON | 139.917 RON | 144.173 RON | 131.620 RON | 125.598 RON | 119.133 RON | 374.956 RON | 1.416.139 RON | 1.328.969 RON | 1.756.957 RON |
| Profit net | -864 RON | -24.794 RON | 4.770 RON | 28.766 RON | 31.600 RON | 14.855 RON | 17.066 RON | -21.630 RON | 1.421 RON | -59.328 RON | 122.968 RON | -76.381 RON | 252.940 RON |
| Total active | 17.970 RON | 25.648 RON | 41.869 RON | 73.579 RON |
Comparație cu 555 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.727 RON |
| 125.713 RON |
| 159.296 RON |
| 109.430 RON |
| 91.792 RON |
| 273.395 RON |
| 530.887 RON |
| 521.534 RON |
| 724.831 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 20.502 RON | 27.489 RON | 19.533 RON | 11.890 RON |
|---|
| Active circulante | 17.970 RON | 25.648 RON | 41.869 RON | 73.579 RON | 58.727 RON | 125.713 RON | 159.296 RON | 109.430 RON | 91.792 RON | 252.893 RON | 503.398 RON | 502.001 RON | 712.941 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -664 RON | -25.458 RON | -20.688 RON | 8.078 RON | 39.678 RON | 54.533 RON | 71.599 RON | 49.969 RON | 51.390 RON | -7.937 RON | 115.031 RON | -4.782 RON | 248.158 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.634 RON | 51.106 RON | 62.557 RON | 65.501 RON | 19.049 RON | 71.180 RON | 87.697 RON | 59.461 RON | 40.402 RON | 281.332 RON | 415.856 RON | 526.316 RON | 476.673 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 12 | — | 8 | 3 |
|---|