Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

TC

TANSON CONSTRUCT SRL

Oraş Voluntari, Ilfov
funcțiune Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
32455582
Nr. reg.
J23/3356/2013
Înființată
11 nov. 2013
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4311

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

161,4 K RON

2025

Profit net

-49 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 11/11/2013

    Înființarea companiei

  2. 2020-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  3. 2024-03-01

    Înrolare în e-Factura

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CÎMPUL PIPERA, Nr. 107C, CP 77190, ETAJ, CAMERA NR.1, Oraş Voluntari, Ilfov, Romania
Cod poștal
077190
Data înregistrării
11/11/2013

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/32455582

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TANSON CONSTRUCT SRL este 32455582.

TANSON CONSTRUCT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J23/3356/2013, din data de 11/11/2013.

TANSON CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. CÎMPUL PIPERA, Nr. 107C, CP 77190, ETAJ, CAMERA NR.1, Oraş Voluntari, Ilfov, România.

Activitatea principală este CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor.

Da, TANSON CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2020-11-01.

Da, conform datelor publice ANAF, TANSON CONSTRUCT SRL este activă.

În 2025, TANSON CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 161.382 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

HOBEXIM MED SRL
Sat Jilava, Comuna Jilava
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BIG MACHINERY S.R.L.
Sat Clinceni, Comuna Clinceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CSW POWER S.R.L.
Comuna Brăneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PROJECT BYA TRANS SRL
Oraş Voluntari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DVA SOLUTIONS EXPERT S.R.L.
Oraş Bragadiru
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HYPER C&A CONSTRUCT S.R.L.
Loc. Vârteju, Oraş Măgurele
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BOMET SPEED METAL 76 S.R.L.
Sat Domneşti, Comuna Domneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ZMEU ALB CONSTRUCT SRL
Sat Căţelu, Comuna Glina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
HOBEXIM MED SRLSat Jilava, Comuna JilavaIlfovLucrări de demolare a construcțiilor
BIG MACHINERY S.R.L.Sat Clinceni, Comuna ClinceniIlfovLucrări de demolare a construcțiilor
CSW POWER S.R.L.Comuna BrăneştiIlfovLucrări de demolare a construcțiilor
PROJECT BYA TRANS SRLOraş VoluntariIlfovLucrări de demolare a construcțiilor
DVA SOLUTIONS EXPERT S.R.L.Oraş BragadiruIlfovLucrări de demolare a construcțiilor
HYPER C&A CONSTRUCT S.R.L.Loc. Vârteju, Oraş MăgureleIlfovLucrări de demolare a construcțiilor
BOMET SPEED METAL 76 S.R.L.Sat Domneşti, Comuna DomneştiIlfovLucrări de demolare a construcțiilor
ZMEU ALB CONSTRUCT SRLSat Căţelu, Comuna GlinaIlfovLucrări de demolare a construcțiilor

Contact

Str. CÎMPUL PIPERA, Nr. 107C, CP 77190, ETAJ, CAMERA NR.1 · Oraş Voluntari, Ilfov

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
161.382 RON+3%
Profit net
-48.953 RON−84%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2020
Înrolat e-Factura din
1 mar. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Verificat ultima dată la 19 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Ilfov
  • Firme din Voluntari
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de demolare a construcțiilor
  • Plătitor de TVAdin 01.11.2020
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.03.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-19.

  • Pierdere netă în 2025

Cifră de afaceri

161.382 RON

3,5%

Profit net

-48.953 RON

-83,9%

Capitaluri proprii

595.171 RON

-7,6%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 300.005 RON

66din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
3,46

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
3,46

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
20,8 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-30,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-6,5 %
Cifră de afaceri / salariat
161.382 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201320142015201620172018201920202021202220232024

Comparație cu 1672 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri161.382 RON
    P25 94.531 RONMediană 283.790 RONP75 823.881 RON

    Peste 35% dintre firmele comparabile

  • Profit net-48.953 RON
    P25 -2.493 RONMediană 30.903 RONP75 159.089 RON

    Peste 10% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 55% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat161.382 RON
    P25 121.229 RONMediană 211.709 RONP75 385.781 RON

    Peste 37% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2025
Cifră de afaceri22.500 RON64.100 RON21.700 RON27.850 RON28.435 RON85.680 RON284.490 RON482.300 RON337.525 RON173.031 RON242.380 RON155.931 RON161.382 RON
Profit net21.775 RON47.850 RON7.863 RON7.412 RON7.693 RON40.345 RON183.771 RON310.361 RON72.021 RON-17.692 RON-10.859 RON-26.614 RON-48.953 RON
Total active22.650 RON71.258 RON78.982 RON87.558 RON93.413 RON133.907 RON323.566 RON686.892 RON749.876 RON709.486 RON772.824 RON737.492 RON751.490 RON
Active imobilizate630 RON————26.733 RON52.401 RON126.216 RON87.226 RON48.045 RON204.472 RON164.590 RON209.988 RON
Active circulante22.020 RON71.258 RON78.982 RON87.558 RON93.413 RON107.174 RON271.165 RON560.676 RON662.650 RON661.441 RON568.352 RON572.902 RON541.502 RON
Capitaluri proprii21.975 RON69.824 RON77.687 RON85.099 RON92.792 RON133.137 RON316.908 RON627.269 RON699.289 RON681.597 RON670.738 RON644.125 RON595.171 RON
Datorii totale675 RON1.434 RON1.295 RON2.459 RON621 RON770 RON6.658 RON59.623 RON50.587 RON27.889 RON102.086 RON93.367 RON156.319 RON
Număr mediu salariați—1111—1112111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă