Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32481778
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
15.961 RON
Profit net
-23.021 RON
Capitaluri proprii
-11.589 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 11.645 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.394 RON | 13.086 RON | 76.747 RON | 48.415 RON | 30.122 RON | 6.300 RON | — | 9.994 RON | 10.804 RON | 16.430 RON | 15.961 RON |
| Profit net | -742 RON | -16.983 RON | 30.203 RON | 46.963 RON | 10.460 RON | 24.870 RON | 0 RON | 9.511 RON | -570 RON | 2.795 RON | -23.021 RON |
| Total active | 4.569 RON | 3.036 RON | 22.102 RON | 60.363 RON | 71.726 RON | 95.202 RON | 95.202 RON | 10.011 RON | 8.714 RON | 11.431 RON | -100 RON |
Comparație cu 16 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 4.569 RON | 3.036 RON | 22.102 RON | 60.363 RON | 71.726 RON | 95.202 RON | 95.202 RON | 10.011 RON | 8.714 RON | 11.431 RON | -100 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -542 RON | -17.294 RON | 12.909 RON | 59.872 RON | 70.332 RON | 95.202 RON | 95.202 RON | 9.711 RON | 8.636 RON | 11.431 RON | -11.589 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.111 RON | 20.330 RON | 9.193 RON | 491 RON | 1.394 RON | 0 RON | 0 RON | 300 RON | 78 RON | 0 RON | 11.489 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
|---|