Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32559281
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROTARU ROXANA
Prin: ROTARU ROXANA
Prin: ROTARU ROXANA
Prin: ROTARU ROXANA
Prin: ROTARU ROXANA
Prin: ROTARU ROXANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
55.270 RON
Profit net
-99.094 RON
Capitaluri proprii
-67.747 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 122.098 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 700 RON | 24.586 RON | 5.010 RON | 22.303 RON | 27.382 RON | 27.185 RON | 59.251 RON | 108.245 RON | 128.548 RON | 126.900 RON | 55.270 RON |
| Profit net | 64 RON | 7.244 RON | 4.148 RON | 17.395 RON | 26.151 RON | 23.030 RON | 34.692 RON | 98.542 RON | 66.413 RON | 23.392 RON | -99.094 RON |
| Total active | 285 RON | 7.876 RON | 11.807 RON | 29.671 RON | 35.558 RON | 57.503 RON | 76.190 RON | 121.356 RON | 153.841 RON | 72.707 RON | 22.433 RON |
Comparație cu 67 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 4.407 RON |
| Active circulante | 285 RON | 7.876 RON | 11.807 RON | 29.671 RON | 35.558 RON | 57.503 RON | 76.190 RON | 121.356 RON | 153.841 RON | 72.707 RON | 18.026 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 264 RON | 7.508 RON | 11.656 RON | 24.903 RON | 33.660 RON | 30.539 RON | 73.871 RON | 56.051 RON | 122.464 RON | 33.087 RON | -67.747 RON |
|---|
| Datorii totale | 21 RON | 368 RON | 151 RON | 4.768 RON | 1.898 RON | 26.964 RON | 2.319 RON | 65.305 RON | 31.377 RON | 39.620 RON | 90.180 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|