Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32595420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BĂNCEU FLOAREA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
412.701 RON
Profit net
-2.952 RON
Capitaluri proprii
-11.605 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2018 (regresie liniară pe anii raportați): 18.098 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.677.784 RON | 4.965.266 RON | 1.888.577 RON | 412.701 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 56.694 RON | 40.716 RON | 86.641 RON | 12.866 RON | -22.734 RON | -24.744 RON | -11.524 RON | -2.934 RON | -2.948 RON | -2.984 RON | -2.962 RON | -2.952 RON |
| Total active | 1.129.862 RON | 1.091.012 RON | 1.137.664 RON | 665.086 RON | 580.202 RON | 254.854 RON | 246.037 RON |
Comparație cu 721 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2017.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 244.731 RON |
| 237.665 RON |
| 231.907 RON |
| 228.708 RON |
| 226.490 RON |
| Active imobilizate | 201.868 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 927.994 RON | 1.091.012 RON | 1.137.664 RON | 665.086 RON | 580.202 RON | 254.854 RON | 246.037 RON | 244.731 RON | 237.665 RON | 231.907 RON | 228.708 RON | 226.490 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 56.894 RON | 97.610 RON | 184.251 RON | 197.117 RON | 174.382 RON | 148.183 RON | 136.659 RON | 133.725 RON | -2.708 RON | -5.692 RON | -8.653 RON | -11.605 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.072.968 RON | 993.402 RON | 953.413 RON | 467.969 RON | 405.820 RON | 106.671 RON | 109.378 RON | 111.006 RON | 240.373 RON | 237.599 RON | 237.361 RON | 238.095 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|