Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 apr. 2017 și 7 apr. 2017.
sistem supraveghere video 12 camere IP cu vedere pe timp d+2 camere pentru inregistrare numere auto
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32696041
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-26.
Cifră de afaceri
7.584.863 RON
Profit net
2.299.322 RON
Capitaluri proprii
2.277.686 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.673.591 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 87.013 RON | 114.969 RON | 92.822 RON | 219.063 RON | 128.545 RON | 11.908 RON | 0 RON | 73.238 RON | 291.400 RON | 0 RON | 7.584.863 RON |
| Profit net | 60.295 RON | 94.237 RON | 74.572 RON | 204.374 RON | 117.472 RON | 15.998 RON | 0 RON | 72.749 RON | 250.247 RON | -21.876 RON | 2.299.322 RON |
| Total active | 63.653 RON | 158.430 RON | 83.447 RON | 285.662 RON | 377.374 RON | 108.837 RON | 36.406 RON | 109.267 RON | 392.509 RON | 272.312 RON | 93.050.405 RON |
Comparație cu 45 firme din județul București care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | 7.900 RON | 7.900 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 63.653 RON | 158.430 RON | 83.447 RON | 277.762 RON | 369.474 RON | 108.837 RON | 36.406 RON | 109.267 RON | 392.509 RON | 272.312 RON | 93.050.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 60.495 RON | 154.733 RON | 75.542 RON | 279.916 RON | 373.441 RON | 93.334 RON | 219 RON | 72.968 RON | 323.215 RON | 258.137 RON | 2.277.686 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.158 RON | 3.697 RON | 7.905 RON | 5.746 RON | 3.933 RON | 15.503 RON | 36.187 RON | 36.299 RON | 69.294 RON | 14.175 RON | 9.070.170 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 |
|---|