Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32700983
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (4 persoane verificate).
Prin: COSTEA ANDRA MIHAELA, COSTEA CORNELIU CLAUDIU, ILIE LAURA-FLORENTINA
Prin: COSTEA ANDRA MIHAELA, COSTEA CORNELIU CLAUDIU, ILIE LAURA-FLORENTINA
Prin: ILIE LAURA-FLORENTINA
Prin: COSTEA CORNELIU CLAUDIU
Prin: COSTEA CORNELIU CLAUDIU
Prin: COSTEA CORNELIU CLAUDIU
Prin: ILIE LAURA-FLORENTINA
Prin: ILIE LAURA-FLORENTINA
Prin: COSTEA CORNELIU CLAUDIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
286.965 RON
Profit net
138.859 RON
Capitaluri proprii
119.002 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 309.703 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.315 RON | 209.355 RON | 217.202 RON | 218.390 RON | 249.980 RON | 214.535 RON | 294.854 RON | 268.275 RON | 262.525 RON | 266.020 RON | 286.965 RON |
| Profit net | 5.589 RON | 202.874 RON | 150.645 RON | 122.791 RON | 141.297 RON | 109.878 RON | 203.307 RON | 217.491 RON | 222.453 RON | 220.406 RON | 138.859 RON |
| Total active | 8.717 RON | 210.380 RON | 167.772 RON | 109.219 RON | 132.399 RON | 105.618 RON | 114.974 RON | 214.448 RON | 349.807 RON | 266.233 RON | 174.430 RON |
Comparație cu 342 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2024.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 8.717 RON | 210.380 RON | 167.772 RON | 109.219 RON | 132.399 RON | 105.618 RON | 114.974 RON | 214.448 RON | 349.807 RON | 266.233 RON | 174.430 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.789 RON | 208.663 RON | 161.268 RON | 102.933 RON | 121.440 RON | 90.021 RON | 89.292 RON | 195.186 RON | 202.595 RON | 200.549 RON | 119.002 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.928 RON | 1.717 RON | 6.504 RON | 6.286 RON | 10.959 RON | 15.597 RON | 25.682 RON | 19.262 RON | 147.212 RON | 65.684 RON | 55.428 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|