Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32714091
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEGRILĂ SIMONA
Prin: NEGRILĂ SIMONA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
103.054 RON
Profit net
14.899 RON
Capitaluri proprii
15.099 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 160.545 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 65.686 RON | 63.943 RON | 49.754 RON | 23.080 RON | 36.277 RON | 49.712 RON | 182.216 RON | 151.379 RON | 144.828 RON | 200.836 RON | 91.432 RON | 103.054 RON |
| Profit net | -37.042 RON | -81.571 RON | -15.489 RON | -45.141 RON | -58.660 RON | 37.394 RON | 97.628 RON | 97.400 RON | 96.404 RON | 127.633 RON | 16.997 RON | 14.899 RON |
| Total active | 112.648 RON | 108.291 RON | 79.399 RON | 81.912 RON | 2.833 RON | 6.003 RON | 7.551 RON |
Comparație cu 112 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.437 RON |
| 97.278 RON |
| 132.790 RON |
| 21.790 RON |
| 33.445 RON |
| Active circulante | 112.648 RON | 108.291 RON | 79.399 RON | 81.912 RON | 2.833 RON | 6.003 RON | 7.551 RON | 11.437 RON | 97.278 RON | 132.790 RON | 21.790 RON | 33.445 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -36.842 RON | -118.413 RON | -133.902 RON | -179.043 RON | -237.704 RON | -200.310 RON | -102.682 RON | -5.282 RON | 91.122 RON | 127.833 RON | 17.197 RON | 15.099 RON |
|---|
| Datorii totale | 149.490 RON | 226.704 RON | 213.301 RON | 260.955 RON | 240.537 RON | 206.313 RON | 110.233 RON | 16.719 RON | 6.156 RON | 4.957 RON | 4.593 RON | 18.346 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|