Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32729734
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
126.996 RON
Profit net
-28.048 RON
Capitaluri proprii
-225.865 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 94.046 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 92.494 RON | 90.063 RON | 140.607 RON | 136.509 RON | 107.727 RON | 78.012 RON | 59.128 RON | 56.873 RON | 86.479 RON | 71.507 RON | 129.284 RON | 126.996 RON |
| Profit net | 10.864 RON | -28.370 RON | 4.903 RON | -23.826 RON | -15.301 RON | -43.753 RON | -22.400 RON | -38.344 RON | -2.498 RON | -38.905 RON | 4.569 RON | -28.048 RON |
| Total active | 13.788 RON | 1.233 RON | 7.217 RON | 18.339 RON | 15.829 RON | 7.623 RON |
Comparație cu 20 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.418 RON |
| 7.126 RON |
| 10.786 RON |
| 7.998 RON |
| 17.057 RON |
| 8.943 RON |
| Active imobilizate | 43 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.999 RON |
|---|
| Active circulante | 13.745 RON | 1.233 RON | 7.217 RON | 18.339 RON | 15.829 RON | 7.623 RON | 7.418 RON | 7.126 RON | 10.786 RON | 7.998 RON | 17.057 RON | 4.944 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.064 RON | -17.306 RON | -12.403 RON | -36.229 RON | -51.529 RON | -95.282 RON | -117.682 RON | -160.982 RON | -163.481 RON | -202.385 RON | -197.817 RON | -225.865 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.724 RON | 18.539 RON | 19.620 RON | 54.568 RON | 67.358 RON | 102.905 RON | 125.100 RON | 168.108 RON | 174.267 RON | 210.383 RON | 214.874 RON | 234.808 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|