Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 12 nov. 2019 și 16 dec. 2025.
Mentenanta sistem de supraveghere video
MENTENANȚĂ LA SISTEMUL DE DETECȚIE LA EFRACȚII
Servicii de mentenanta a sistemelor IDSAI si detectare- monitorizare nivel oxigen
MENTENANTA LA SISTEMUL DE DETECȚIE LA EFRACȚII SECRETARIAT ȘI CABINET PSIHOPEDAGOGIC
Mentenanta sistem de supraveghere video
Servicii proiectare sisteme de securitate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 14 oct. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/32759867
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
132.527 RON
Profit net
29.024 RON
Capitaluri proprii
278.211 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 197.099 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|
Comparație cu 109 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Cifră de afaceri | 5.293 RON | 26.377 RON | 36.087 RON | 59.763 RON | 71.972 RON | 67.020 RON | 50.201 RON | 102.902 RON | 115.639 RON | 153.574 RON | 262.166 RON | 132.527 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 134 RON | 12.584 RON | 15.259 RON | 23.670 RON | 40.454 RON | 28.686 RON | 19.566 RON | 45.473 RON | 64.752 RON | 72.347 RON | 134.600 RON | 29.024 RON |
| Total active | 698 RON | 13.611 RON | 28.589 RON | 53.810 RON | 95.120 RON | 113.895 RON | 132.131 RON | 158.004 RON | 222.038 RON | 275.669 RON | 331.724 RON | 289.474 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.223 RON |
| Active circulante | 698 RON | 13.611 RON | 28.589 RON | 53.810 RON | 95.120 RON | 113.895 RON | 132.131 RON | 158.004 RON | 222.038 RON | 275.669 RON | 331.724 RON | 286.251 RON |
| Capitaluri proprii | 334 RON | 12.918 RON | 28.177 RON | 51.847 RON | 92.301 RON | 110.987 RON | 130.553 RON | 156.025 RON | 216.777 RON | 269.124 RON | 325.724 RON | 278.211 RON |
| Datorii totale | 364 RON | 693 RON | 412 RON | 1.963 RON | 2.819 RON | 2.908 RON | 1.578 RON | 1.979 RON | 5.261 RON | 6.545 RON | 6.000 RON | 11.263 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |