Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32804976
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: DEMIREL SAFI
Prin: DEMIREL SAFI
Prin: DEMIREL SAFI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
642.072 RON
Profit net
129.807 RON
Capitaluri proprii
-71.406 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 375.161 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 210.229 RON | 0 RON | 139.682 RON | 215.611 RON | 249.778 RON | 388.436 RON | 169.981 RON | 218.945 RON | 284.384 RON | 204.332 RON | 101.478 RON | 642.072 RON |
| Profit net | 75.578 RON | 0 RON | 4.731 RON | -32.073 RON | -32.731 RON | 43.545 RON | -57.450 RON | -81.619 RON | -46.498 RON | -118.681 RON | -201.413 RON | 129.807 RON |
| Total active | 76.657 RON | 75.778 RON | 90.838 RON | 17.175 RON | 26.498 RON | 29.465 RON |
Comparație cu 16 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.288 RON |
| 73.374 RON |
| 32.661 RON |
| 40.334 RON |
| 21.918 RON |
| 124.659 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 6.880 RON | 5.465 RON |
|---|
| Active circulante | 76.657 RON | 75.778 RON | 90.838 RON | 17.175 RON | 26.498 RON | 29.465 RON | 24.288 RON | 73.374 RON | 32.661 RON | 40.334 RON | 15.038 RON | 119.194 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 75.778 RON | 75.778 RON | 80.509 RON | -31.873 RON | -64.604 RON | -21.059 RON | -78.508 RON | -160.127 RON | -206.625 RON | -325.306 RON | -201.213 RON | -71.406 RON |
|---|
| Datorii totale | 879 RON | 0 RON | 10.329 RON | 49.048 RON | 91.102 RON | 50.524 RON | 102.796 RON | 189.810 RON | 239.286 RON | 365.640 RON | 223.131 RON | 196.065 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 0 | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 | 7 | 8 | 6 | 4 | 5 |
|---|