Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 nov. 2018 și 7 sept. 2020.
Asigurare RCA microbuz - comuna Budesti
Asigurare RCA microbuz care transporta elevi
Asigurare de raspundere civila auto pentru comuna Budesti
Asigurare RCA microbuz pentru comuna Budesti
Asigurare de raspundere civila auto microbuz scolar - comuna Budesti
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32825618
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
532.001 RON
Profit net
246.754 RON
Capitaluri proprii
251.167 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 659.724 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 132.959 RON | 151.050 RON | 313.516 RON | 358.835 RON | 395.587 RON | 464.047 RON | 499.926 RON | 734.806 RON | 636.230 RON | 472.931 RON | 413.514 RON | 532.001 RON |
| Profit net | 81.327 RON | 71.056 RON | 178.717 RON | 207.827 RON | 197.404 RON | 255.246 RON | 315.937 RON | 541.377 RON | 435.031 RON | 248.167 RON | 170.213 RON | 246.754 RON |
| Total active | 110.931 RON | 91.956 RON | 188.847 RON | 225.902 RON | 211.281 RON | 268.125 RON | 331.758 RON | 559.287 RON |
Comparație cu 100 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 455.404 RON |
| 284.280 RON |
| 282.003 RON |
| 334.249 RON |
| Active imobilizate | 46.212 RON | 32.909 RON | 19.606 RON | 6.303 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.176 RON |
|---|
| Active circulante | 64.719 RON | 59.047 RON | 169.241 RON | 219.599 RON | 211.281 RON | 268.125 RON | 331.758 RON | 559.287 RON | 455.404 RON | 284.280 RON | 282.003 RON | 330.073 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 81.527 RON | 71.256 RON | 178.917 RON | 208.067 RON | 197.844 RON | 258.686 RON | 319.377 RON | 544.817 RON | 438.471 RON | 251.607 RON | 173.653 RON | 251.167 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.404 RON | 20.700 RON | 9.930 RON | 17.835 RON | 13.437 RON | 9.439 RON | 12.381 RON | 14.470 RON | 16.933 RON | 36.127 RON | 108.350 RON | 83.082 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 3 | — | 7 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|