Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32875470
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BENTA REMUS-AUREL
Prin: BENTA REMUS-AUREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
33.592.205 RON
Profit net
-2.475 RON
Capitaluri proprii
2.546.740 RON
Număr mediu salariați
0
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | — | — | 33.592.205 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -328.951 RON | -1.582.742 RON | -857.766 RON | 1.615.016 RON | 50.833 RON | 28.205 RON | 321.603 RON | 415.029 RON | 1.470.027 RON | 1.048.952 RON | -1.273 RON | -2.475 RON |
| Total active | 69.308.676 RON | 59.483.607 RON | 53.997.098 RON | 6.295.978 RON | 6.899.829 RON | 6.975.616 RON | 7.137.579 RON | 2.844.016 RON |
Comparație cu 308 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2017.
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.181.119 RON |
| 3.182.670 RON |
| 3.192.101 RON |
| 3.192.205 RON |
| Active imobilizate | 36.922.311 RON | 36.922.311 RON | 36.922.311 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 32.386.365 RON | 22.561.296 RON | 17.074.787 RON | 6.295.978 RON | 6.899.829 RON | 6.975.616 RON | 7.137.579 RON | 2.844.016 RON | 3.181.119 RON | 3.182.670 RON | 3.192.101 RON | 3.192.205 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.329.856 RON | 3.448.400 RON | 2.590.634 RON | 4.205.650 RON | 4.224.983 RON | 4.253.188 RON | 4.060.691 RON | 2.136.773 RON | 1.501.537 RON | 2.550.489 RON | 2.549.215 RON | 2.546.740 RON |
|---|
| Datorii totale | 63.978.820 RON | 56.035.207 RON | 51.406.464 RON | 2.090.328 RON | 2.674.846 RON | 2.722.428 RON | 3.076.888 RON | 707.243 RON | 1.679.582 RON | 632.181 RON | 642.886 RON | 645.465 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 0 | — |
|---|