Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32878337
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.793.191 RON
Profit net
68.529 RON
Capitaluri proprii
802.653 RON
Număr mediu salariați
28
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.753.620 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 262.792 RON | 896.898 RON | 1.035.270 RON | 865.783 RON | 934.536 RON | 1.237.548 RON | 836.369 RON | 1.011.391 RON | 1.344.513 RON | 1.753.064 RON | 1.793.191 RON |
| Profit net | -104.740 RON | -8.677 RON | -31.877 RON | -18.214 RON | 2.170 RON | 377.553 RON | 76.938 RON | 168.297 RON | 117.766 RON | 156.487 RON | 68.529 RON |
| Total active | 153.774 RON | 257.841 RON | 363.159 RON | 338.322 RON | 429.059 RON | 414.176 RON | 458.873 RON | 641.305 RON | 810.618 RON | 974.158 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.043.196 RON |
| Active imobilizate | 282 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 153.492 RON | 257.841 RON | 363.159 RON | 338.322 RON | 429.059 RON | 414.176 RON | 458.873 RON | 641.305 RON | 810.618 RON | 974.158 RON | 1.043.196 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -106.318 RON | -114.995 RON | -146.872 RON | -165.087 RON | -162.917 RON | 214.636 RON | 291.574 RON | 459.871 RON | 577.637 RON | 734.124 RON | 802.653 RON |
|---|
| Datorii totale | 260.092 RON | 372.836 RON | 510.031 RON | 503.409 RON | 591.976 RON | 199.540 RON | 167.299 RON | 181.434 RON | 232.981 RON | 240.034 RON | 240.543 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 21 | 35 | 35 | 27 | 26 | 22 | 19 | 19 | 23 | 28 | 28 |
|---|