Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32916988
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RAICU VIORICA
Prin: RAICU VIORICA
Prin: RAICU VIORICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
491.722 RON
Profit net
288.678 RON
Capitaluri proprii
477.187 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 438.955 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 96.015 RON | 145.757 RON | 150.364 RON | 161.976 RON | 189.338 RON | 267.331 RON | 275.334 RON | 307.971 RON | 351.511 RON | 491.722 RON |
| Profit net | 59.063 RON | 95.499 RON | 83.653 RON | 93.652 RON | 136.671 RON | 170.754 RON | 191.264 RON | 181.494 RON | 227.606 RON | 288.678 RON |
| Total active | 65.094 RON | 160.838 RON | 255.209 RON | 555.614 RON | 661.743 RON | 837.543 RON | 332.094 RON | 355.711 RON | 482.073 RON | 677.542 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 168 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2024.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 65.094 RON | 160.838 RON | 255.209 RON | 555.614 RON | 661.743 RON | 837.543 RON | 332.094 RON | 355.711 RON | 482.073 RON | 677.542 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 59.313 RON | 154.812 RON | 238.465 RON | 332.117 RON | 468.788 RON | 817.733 RON | 288.961 RON | 200.455 RON | 358.509 RON | 477.187 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.781 RON | 6.026 RON | 16.744 RON | 223.497 RON | 192.955 RON | 19.810 RON | 43.133 RON | 155.256 RON | 123.564 RON | 200.355 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|