Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 oct. 2016 și 10 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 225 atribuiri.
Service imprimanta multifunctionala
CARTUS TONER HP 505X
Cartus toner BROTHER TN2421
Cartus toner HP Q2612 A
Service imprimanta
Seif Rottner Atlas Fire 65 En1 - antifoc si antiefractie
Pachet tonere imprimante si reincarcare cartuse
Toner Compatibil brother tn 1030
Reincarcare cartus Hp CF 279
Cartus compatibil pentru Imprimanta Samsung Xpress M2026
Tonere pentru imprimante
Document Feeder DF-714
Pachet tonere imprimante si reincarcare cartuse
UNITATE IMAGINE KONICA MINOLTA BLACK IUP-34
ECHIPAMENTE SI SOFTWARE BIROU IT
Pachet tonere imprimante
Service multifunctionala WorkCentre 3325
PACHET REINCARCARE CARTUSE LASER
Pachet tonere imprimante si reincarcare cartuse
Toner compatibil Brother DCP 1510E
Reincarcare cartuse
Service imprimanta multifunctionala Lexmark
Toner Laser Brother TN 1030
Banda Etichete Autocolante TZe-221
Service imprimanta multifunctionala
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32930613
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-11.
Cifră de afaceri
349.472 RON
Profit net
-44.623 RON
Capitaluri proprii
-8.102 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 225.775 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 55.452 RON | 140.091 RON | 133.657 RON | 101.326 RON | 106.446 RON | 136.650 RON | 162.620 RON | 192.292 RON | 78.529 RON | 82.790 RON | 197.608 RON | 349.472 RON |
| Profit net | 4.727 RON | 47.814 RON | 37.909 RON | 15.065 RON | 7.901 RON | 21.516 RON | 71.851 RON | 96.479 RON | 12.104 RON | 100 RON | 107.884 RON | -44.623 RON |
| Total active | 19.365 RON | 55.641 RON | 46.622 RON | 62.017 RON | 75.629 RON | 97.347 RON | 167.213 RON | 172.134 RON |
Comparație cu 445 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 79.382 RON |
| 29.155 RON |
| 137.755 RON |
| 36.169 RON |
| Active imobilizate | 459 RON | 459 RON | 306 RON | 153 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 18.906 RON | 55.182 RON | 46.316 RON | 61.864 RON | 75.629 RON | 97.347 RON | 167.213 RON | 172.134 RON | 79.382 RON | 29.155 RON | 137.755 RON | 36.169 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.927 RON | 52.741 RON | 38.153 RON | 53.219 RON | 61.119 RON | 82.636 RON | 154.487 RON | 168.965 RON | 75.809 RON | 10.160 RON | 118.043 RON | -8.102 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.438 RON | 2.900 RON | 8.469 RON | 8.798 RON | 14.510 RON | 14.711 RON | 12.726 RON | 3.169 RON | 3.573 RON | 18.995 RON | 19.712 RON | 44.271 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
|---|