Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 iun. 2021 și 1 oct. 2025.
ARTICOLE DE IMBRACAMINTE
ARTICOLE DE IMBRACAMINTE
Realizare costume spectacol Don Quijote conform ADV1388131/05.10.2023
Realizare costume spectacol Don Quijote conform ADV1388131/05.10.2023
Robe Spectacol Orasul Nostru
Costume Spectacol Orasul Nostru
Costume spectacol - Figaro Style
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32981250
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONECI ANA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
512.714 RON
Profit net
249.652 RON
Capitaluri proprii
252.879 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 380.678 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.505 RON | 174.325 RON | 258.194 RON | 73.323 RON | 97.900 RON | 132.589 RON | 82.088 RON | 102.541 RON | 294.768 RON | 295.999 RON | 338.767 RON | 512.714 RON |
| Profit net | 12.362 RON | 116.308 RON | 161.178 RON | -79.774 RON | 14.832 RON | 24.593 RON | -15.697 RON | 25.885 RON | 184.590 RON | 31.905 RON | -52.421 RON | 249.652 RON |
| Total active | 13.322 RON | 127.198 RON | 163.669 RON | 68.411 RON | 84.660 RON | 18.606 RON | 29.508 RON |
Comparație cu 561 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.441 RON |
| 165.476 RON |
| 124.650 RON |
| 49.573 RON |
| 346.631 RON |
| Active circulante | 13.322 RON | 127.198 RON | 163.669 RON | 68.411 RON | 84.660 RON | 18.606 RON | 29.508 RON | 10.441 RON | 165.476 RON | 124.650 RON | 49.573 RON | 346.631 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.562 RON | 123.370 RON | 161.418 RON | 65.644 RON | 80.477 RON | -40.108 RON | -55.806 RON | -29.920 RON | 154.670 RON | 108.885 RON | 33.094 RON | 252.879 RON |
|---|
| Datorii totale | 760 RON | 3.828 RON | 2.431 RON | 2.785 RON | 4.183 RON | 58.714 RON | 85.314 RON | 40.361 RON | 10.806 RON | 15.765 RON | 16.479 RON | 93.935 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 4 | 5 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
|---|