Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33047220
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BERBECE MIRCEA CONSTANTIN, RARINCA MIHAIL
Prin: RARINCA MIHAIL
Prin: BERBECE MIRCEA CONSTANTIN
Prin: RARINCA MIHAIL
Prin: RARINCA MIHAIL
Prin: BERBECE MIRCEA CONSTANTIN
Prin: BERBECE MIRCEA CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
140.421 RON
Profit net
111.947 RON
Capitaluri proprii
112.187 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 170.537 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 90.567 RON | 192.525 RON | 216.714 RON | 191.767 RON | 299.845 RON | 77.879 RON | 288.067 RON | 29.396 RON | 127.219 RON | 160.639 RON | 140.421 RON |
| Profit net | -709 RON | 85.087 RON | 177.449 RON | 201.453 RON | 176.857 RON | 283.013 RON | 67.538 RON | 266.290 RON | 20.154 RON | 79.953 RON | 118.190 RON | 111.947 RON |
| Total active | 433 RON | 88.937 RON | 180.780 RON | 205.262 RON | 182.377 RON | 285.578 RON | 68.437 RON | 268.308 RON |
Comparație cu 191 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 59), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.780 RON |
| 84.042 RON |
| 211.952 RON |
| 117.399 RON |
| Active imobilizate | 233 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 88.937 RON | 180.780 RON | 205.262 RON | 182.377 RON | 285.578 RON | 68.437 RON | 268.308 RON | 22.780 RON | 84.042 RON | 211.952 RON | 117.399 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -509 RON | 84.578 RON | 177.689 RON | 201.693 RON | 177.097 RON | 283.253 RON | 67.778 RON | 266.530 RON | 20.394 RON | 80.193 RON | 118.430 RON | 112.187 RON |
|---|
| Datorii totale | 942 RON | 4.359 RON | 3.091 RON | 3.569 RON | 5.280 RON | 2.325 RON | 659 RON | 1.778 RON | 2.386 RON | 3.849 RON | 93.522 RON | 5.212 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|