Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 iun. 2024 și 29 oct. 2025.
Servicii Paza și protecție
Servicii Paza unitate de invatamint
Servicii Paza și protecție
Servicii Paza
Servicii firma paza , 1 paznic luni -vineri
Servicii Paza Eveniment - Festival
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33055053
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
6.064.324 RON
Profit net
1.460.501 RON
Capitaluri proprii
1.496.896 RON
Număr mediu salariați
68
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.836.359 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 560 RON | 770 RON | 3.970 RON | 3.970 RON | 3.970 RON | 3.970 RON | 3.970 RON | 9.500 RON | 2.815.682 RON | 6.064.324 RON |
| Profit net | -10.564 RON | -17.750 RON | -26.664 RON | -35.927 RON | -49.271 RON | -69.238 RON | -80.203 RON | -90.480 RON | -97.324 RON | -3.886 RON | 881.848 RON | 1.460.501 RON |
| Total active | 1.136 RON | 1.511 RON | 2.530 RON | 2.272 RON | 1.913 RON | 2.371 RON |
Comparație cu 56 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.418 RON |
| 2.391 RON |
| 2.303 RON |
| 8.404 RON |
| 1.356.309 RON |
| 2.532.979 RON |
| Active imobilizate | 231 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 949.653 RON | 1.586.686 RON |
|---|
| Active circulante | 905 RON | 1.511 RON | 2.530 RON | 2.272 RON | 1.913 RON | 2.371 RON | 2.418 RON | 2.391 RON | 2.303 RON | 8.404 RON | 406.656 RON | 946.293 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.364 RON | -17.550 RON | -26.464 RON | -35.727 RON | -49.071 RON | -69.038 RON | -80.003 RON | -90.280 RON | -97.124 RON | -100.810 RON | 780.838 RON | 1.496.896 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.500 RON | 19.061 RON | 28.994 RON | 37.999 RON | 51.076 RON | 71.409 RON | 82.421 RON | 92.671 RON | 99.427 RON | 109.214 RON | 599.834 RON | 1.049.418 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 33 | 68 |
|---|