Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33131045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
349.483 RON
Profit net
39.753 RON
Capitaluri proprii
459 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 290.159 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.430 RON | 0 RON | — | 61.316 RON | 78.177 RON | 20.797 RON | 375.275 RON | 137.073 RON | 349.483 RON |
| Profit net | 3.155 RON | -13.652 RON | 0 RON | 25.702 RON | -21.171 RON | -58.688 RON | 364 RON | 24.839 RON | 39.753 RON |
| Total active | 30.941 RON | 25.770 RON | 10.337 RON | 38.855 RON | 48.780 RON | 42.707 RON | 130.857 RON | 378.964 RON | 122.758 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 76 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.733 RON |
| 3.389 RON |
| Active circulante | 30.941 RON | 25.770 RON | 10.337 RON | 38.855 RON | 48.780 RON | 42.707 RON | 130.857 RON | 376.231 RON | 119.369 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.355 RON | 19.089 RON | 9.434 RON | 35.136 RON | -7.090 RON | -65.778 RON | -65.414 RON | -40.575 RON | 459 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.586 RON | 6.681 RON | 903 RON | 3.719 RON | 55.870 RON | 108.485 RON | 196.271 RON | 419.539 RON | 122.299 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|