Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 iun. 2021 și 4 iul. 2026.
Audit proiect Oncologie
Servicii audit financiar
Audit financiar proiect
SERVICII AUDITARE FINANCIARA STATUTARA A SITUATIILOR FINANCIAR CONTABILE LA 31.12.2024
Servicii de audit financiar pentru proiectul cod SMIS 123346
Servicii de audit financiar extern
Servicii de audit financiar extern
Achizitia de servicii de audit financiar
Servicii de audit financiar extern
Servicii de audit financiar extern
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33165340
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DASCĂLU VALENTINA
Prin: DASCĂLU VALENTINA
Prin: DASCĂLU VALENTINA
Prin: DASCĂLU VALENTINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
142.982 RON
Profit net
57.632 RON
Capitaluri proprii
61.165 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 146.436 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.537 RON | 218.862 RON | 32.259 RON | 19.696 RON | 14.817 RON | 14.000 RON | 26.650 RON | 117.148 RON | 351.637 RON | 24.850 RON | 142.982 RON |
| Profit net | 17.933 RON | 163.827 RON | 618 RON | 9.261 RON | 8.384 RON | 10.906 RON | 14.839 RON | 52.942 RON | 149.451 RON | 5.681 RON | 57.632 RON |
| Total active | 24.012 RON | 234.376 RON | 201.183 RON | 195.140 RON | 208.097 RON | 211.929 RON | 226.768 RON | 87.894 RON | 326.898 RON | 108.711 RON | 111.078 RON |
Comparație cu 3190 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 2.135 RON |
| 786 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 21.877 RON | 233.590 RON | 201.183 RON | 195.140 RON | 208.097 RON | 211.929 RON | 226.768 RON | 87.894 RON | 326.898 RON | 108.711 RON | 111.078 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.933 RON | 182.760 RON | 183.378 RON | 192.639 RON | 201.023 RON | 211.929 RON | 226.768 RON | 80.276 RON | 177.853 RON | 28.534 RON | 61.165 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.121 RON | 51.616 RON | 17.805 RON | 2.501 RON | 7.074 RON | 0 RON | 0 RON | 7.618 RON | 149.045 RON | 100.727 RON | 64.144 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|