Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33185401
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MIHAI LUCIA
Prin: MIHAI LUCIA
Prin: MIHAI LUCIA
Prin: MIHAI LUCIA
Prin: MIHAI LUCIA
Prin: MIHAI LUCIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
18.000 RON
Profit net
-47.691 RON
Capitaluri proprii
-73.620 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 47.559 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.600 RON | 83.848 RON | 6.900 RON | 14.000 RON | 74.588 RON | 88.325 RON | 37.274 RON | 18.000 RON | — |
| Profit net | 335 RON | 29.227 RON | -7.666 RON | 3.289 RON | -8.088 RON | 3.195 RON | 3.351 RON | -50.999 RON | -47.691 RON |
| Total active | 2.071 RON | 48.684 RON | 13.386 RON | 17.107 RON | 12.246 RON | 54.603 RON | 44.303 RON | 25.227 RON | 20.581 RON |
| Active circulante | 2.071 RON | 48.684 RON | 13.386 RON | 17.107 RON | 12.246 RON |
Comparație cu 12 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2024.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 54.603 RON |
| 44.303 RON |
| 25.227 RON |
| 20.581 RON |
| Capitaluri proprii | 535 RON | 29.427 RON | 13.179 RON | 16.468 RON | 8.380 RON | 37.387 RON | 25.071 RON | -25.929 RON | -73.620 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.666 RON | 23.159 RON | 207 RON | 1.127 RON | 3.866 RON | 17.216 RON | 19.232 RON | 51.156 RON | 94.201 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|