Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33196028
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PAVEL ANA MARIA
Prin: PAVEL ANA MARIA
Prin: PAVEL ANA MARIA
Prin: PAVEL ANA MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
471.837 RON
Profit net
194.882 RON
Capitaluri proprii
195.189 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 400.076 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 24.904 RON | 10.648 RON | 48.696 RON | 26.384 RON | 25.794 RON | 45.512 RON | 69.252 RON | 261.178 RON | 242.942 RON | 286.661 RON | 296.357 RON | 471.837 RON |
| Profit net | 21.719 RON | 10.122 RON | 42.761 RON | 24.095 RON | 24.687 RON | 43.864 RON | 41.797 RON | 193.348 RON | 131.228 RON | 112.181 RON | 90.832 RON | 194.882 RON |
| Total active | 22.236 RON | 32.330 RON | 75.682 RON | 99.183 RON | 123.840 RON | 167.598 RON | 218.510 RON | 289.192 RON | 207.780 RON |
Comparație cu 272 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 315.419 RON |
| 256.015 RON |
| 203.845 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 5.742 RON | 3.273 RON | 177.460 RON | 132.562 RON | 94.007 RON |
|---|
| Active circulante | 22.236 RON | 32.330 RON | 75.682 RON | 99.183 RON | 123.840 RON | 167.598 RON | 218.510 RON | 283.450 RON | 204.507 RON | 137.959 RON | 123.453 RON | 109.838 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.919 RON | 32.041 RON | 74.802 RON | 98.897 RON | 123.585 RON | 167.449 RON | 209.245 RON | 284.632 RON | 195.860 RON | 243.001 RON | 247.529 RON | 195.189 RON |
|---|
| Datorii totale | 317 RON | 289 RON | 880 RON | 286 RON | 255 RON | 149 RON | 9.265 RON | 4.560 RON | 11.920 RON | 72.418 RON | 8.486 RON | 17.193 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|