Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 11 apr. 2017 și 18 mai 2017.
Servicii de alpinism utilitar
Servicii de alpinism utilitar
Servicii de alpinism utilitar
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/33216869
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-19.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GHERASE MIHAI
Prin: GHERASE MIHAI
Prin: HALIBEI ALEXANDRU
Prin: GHERASE MIHAI
Prin: GHERASE MIHAI
Prin: GHERASE MIHAI
Prin: HALIBEI ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.530 RON
Profit net
-144 RON
Capitaluri proprii
47.693 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|
Comparație cu 675 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2020.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Cifră de afaceri | 77.249 RON | 68.416 RON | 61.961 RON | 58.449 RON | 31.653 RON | 19.879 RON | 3.530 RON | — | — | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 34.104 RON | 22.852 RON | 28.932 RON | 23.105 RON | 28.339 RON | 13.732 RON | 150 RON | -300 RON | -1.200 RON | -600 RON | -900 RON | -144 RON |
| Total active | 40.488 RON | 63.326 RON | 94.798 RON | 113.516 RON | 119.792 RON | 106.678 RON | 105.374 RON | 104.974 RON | 103.774 RON | 52.860 RON | 47.837 RON | 47.693 RON |
| Active circulante | 40.488 RON | 63.326 RON | 94.798 RON | 113.516 RON | 119.792 RON | 106.678 RON | 105.374 RON | 104.974 RON | 103.774 RON | 52.860 RON | 47.837 RON | 47.693 RON |
| Capitaluri proprii | 34.304 RON | 57.156 RON | 86.088 RON | 109.193 RON | 117.532 RON | 102.225 RON | 102.374 RON | 102.074 RON | 100.874 RON | 48.737 RON | 47.837 RON | 47.693 RON |
| Datorii totale | 6.184 RON | 6.170 RON | 8.710 RON | 4.323 RON | 2.260 RON | 4.453 RON | 3.000 RON | 2.900 RON | 2.900 RON | 4.123 RON | 0 RON | 0 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |