Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33226587
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VERES EMIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
632.380 RON
Profit net
20.827 RON
Capitaluri proprii
21.067 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 688.637 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 24.320 RON | 191.036 RON | 168.935 RON | 313.274 RON | 385.784 RON | 352.008 RON | 276.965 RON | 340.821 RON | 365.124 RON | 525.674 RON | 763.501 RON | 632.380 RON |
| Profit net | -14.427 RON | 22.856 RON | -9.282 RON | -29.131 RON | -19.595 RON | -44.378 RON | -37.824 RON | -13.279 RON | -22.352 RON | 207.534 RON | 63.542 RON | 20.827 RON |
| Total active | 8.225 RON | 12.768 RON | 24.734 RON | 62.514 RON | 74.416 RON | 67.561 RON |
Comparație cu 3321 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 43.496 RON |
| 26.244 RON |
| 33.659 RON |
| 56.040 RON |
| 86.273 RON |
| 71.051 RON |
| Active imobilizate | 400 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.404 RON | 3.816 RON |
|---|
| Active circulante | 7.825 RON | 12.768 RON | 24.734 RON | 62.514 RON | 74.416 RON | 67.561 RON | 43.496 RON | 26.244 RON | 33.659 RON | 56.040 RON | 84.869 RON | 67.235 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -14.227 RON | 8.629 RON | -653 RON | -29.853 RON | -49.463 RON | -94.799 RON | -132.623 RON | -145.901 RON | -168.254 RON | 39.280 RON | 63.782 RON | 21.067 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.452 RON | 4.139 RON | 25.387 RON | 92.367 RON | 123.879 RON | 162.360 RON | 176.119 RON | 172.145 RON | 201.913 RON | 16.760 RON | 22.775 RON | 50.644 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|