Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 apr. 2017 și 29 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 63 atribuiri.
Organizare eveniment 1 iunie
Organizare eveniment 1 iunie Ziua Copilului
Organizare eveniment ”Nunta de aur - premii pentru familiile care implinesc 50 ani de casatorie”
Organizarea Sărbătorii ”Floarea Salcâmului”- Zilele Comunei Liești 30-31mai 2025
Organizare eveniment 1 iunie Ziua Copilului
Organizare eveniment 1 Iunie
flori
Organizare eveniment 1-8 martie
Organizare serbare pom de crăciun
Ziua comunei MAICANESTI
ZIUA COMUNEI
1 iunie Ziua Internațională a Copilului
Ziua copilului
Servicii culturale_prezentare eveniment activitatea ,, Ziua Unirii Principatelor Romane”
ORGANIZARE EVENIMENT PREMIERE CUPLURI CARE AU IMPLINIT 50 DE ANI DE CASATORIE
FESTIVALUL FLOAREA SALCAMULUI
Nunta de aur
Sarbatoarea Florilor de Sanziene ed. IV-Zdob si Zdup, Lautarii cu dj.N Botgros si Andreea Banica
organizare eveniment
organizare eveniment 1-8 martie
EVENIMENT 1 IUNIE
Organizare evenimente culturale - Zilele comunei Liești
organizare eveniment
Achizitionare diplome
Achizitionare trofee
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33251653
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
343.815 RON
Profit net
61.462 RON
Capitaluri proprii
323.449 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 267.124 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 165.945 RON | 219.913 RON | 185.103 RON | 186.406 RON | 271.868 RON | 14.586 RON | 9.500 RON | 186.441 RON | 257.747 RON | 228.950 RON | 298.645 RON | 343.815 RON |
| Profit net | 28.849 RON | 116.308 RON | 138.378 RON | 81.103 RON | -5.203 RON | 1.782 RON | 8.991 RON | 55.168 RON | 133.402 RON | 9.741 RON | -13.643 RON | 61.462 RON |
| Total active | 33.551 RON | 148.806 RON | 247.207 RON | 219.781 RON | 371.892 RON | 378.022 RON | 387.182 RON | 419.632 RON |
Comparație cu 45 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 556.528 RON |
| 482.520 RON |
| 450.909 RON |
| 556.651 RON |
| Active circulante | 33.551 RON | 148.806 RON | 247.207 RON | 219.781 RON | 371.892 RON | 378.022 RON | 387.182 RON | 419.632 RON | 556.528 RON | 482.520 RON | 450.909 RON | 556.651 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 29.049 RON | 145.357 RON | 138.578 RON | 219.681 RON | 214.678 RON | 216.460 RON | 225.452 RON | 271.146 RON | 404.549 RON | 275.939 RON | 261.988 RON | 323.449 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.502 RON | 3.449 RON | 108.629 RON | 100 RON | 157.214 RON | 161.562 RON | 161.730 RON | 148.486 RON | 151.979 RON | 206.581 RON | 188.921 RON | 233.202 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|