Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33361141
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SBURLEA ROMICĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
301.609 RON
Profit net
69.931 RON
Capitaluri proprii
73.966 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 305.648 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.450 RON | 161.728 RON | 151.349 RON | 97.248 RON | 99.981 RON | 109.998 RON | 149.386 RON | 130.671 RON | 241.495 RON | 289.772 RON | 297.222 RON | 301.609 RON |
| Profit net | 40.780 RON | 104.967 RON | 53.829 RON | 26.495 RON | -11.377 RON | -14.314 RON | 47.354 RON | 20.893 RON | 100.978 RON | 87.093 RON | 36.581 RON | 69.931 RON |
| Total active | 43.044 RON | 148.195 RON | 57.248 RON | 32.424 RON | 20.402 RON | 18.849 RON | 60.375 RON | 72.159 RON |
Comparație cu 105 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 175.232 RON |
| 139.839 RON |
| 174.302 RON |
| 161.031 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 56.117 RON | 67.172 RON | 61.104 RON | 50.791 RON |
|---|
| Active circulante | 43.044 RON | 148.195 RON | 57.248 RON | 32.424 RON | 20.402 RON | 18.849 RON | 60.375 RON | 72.159 RON | 119.115 RON | 72.667 RON | 113.198 RON | 110.240 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.990 RON | 145.957 RON | 54.086 RON | 26.827 RON | 15.449 RON | 1.135 RON | 48.489 RON | 69.382 RON | 170.360 RON | 127.454 RON | 154.035 RON | 73.966 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.054 RON | 2.238 RON | 3.162 RON | 5.597 RON | 4.953 RON | 17.714 RON | 11.886 RON | 2.777 RON | 4.872 RON | 12.385 RON | 20.267 RON | 87.065 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
|---|