Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33384218
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
83.129 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-197.047 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 316.434 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 20.185 RON | 24.736 RON | 18.355 RON | 154.201 RON | 265.018 RON | 268.889 RON | 184.020 RON | 436.570 RON | 83.129 RON | — |
| Profit net | -596 RON | 4.957 RON | 6.286 RON | -19.792 RON | 18.763 RON | 118.050 RON | 113.945 RON | 93.215 RON | 305.466 RON | -197.247 RON | 0 RON |
| Total active | 1.604 RON | 157.427 RON | 168.613 RON | 176.366 RON | 146.695 RON | 170.403 RON | 329.052 RON | 375.030 RON | 493.160 RON | 108.094 RON | 108.094 RON |
Comparație cu 19 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2024.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 686 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 918 RON | 157.427 RON | 168.613 RON | 176.366 RON | 146.695 RON | 170.403 RON | 329.052 RON | 375.030 RON | 493.160 RON | 108.094 RON | 108.094 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -396 RON | 4.561 RON | 10.847 RON | -8.767 RON | 9.997 RON | 128.047 RON | 298.033 RON | 361.248 RON | 486.714 RON | -197.047 RON | -197.047 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.000 RON | 152.866 RON | 157.766 RON | 185.133 RON | 136.698 RON | 42.356 RON | 31.019 RON | 13.782 RON | 6.446 RON | 305.141 RON | 305.141 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | 2 | 0 | — | 3 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|