Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33406715
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CONSTANTINESCU CĂTĂLIN IONUŢ
Prin: CONSTANTINESCU CĂTĂLIN IONUŢ
Prin: CONSTANTINESCU CĂTĂLIN IONUŢ
Prin: CONSTANTINESCU CĂTĂLIN IONUŢ
Prin: CONSTANTINESCU CĂTĂLIN IONUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
987.892 RON
Profit net
215.888 RON
Capitaluri proprii
1.826.891 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.095.594 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.588 RON | 249.277 RON | 193.654 RON | 68.536 RON | 117.043 RON | — | 389.672 RON | 674.892 RON | 1.947.743 RON | 969.206 RON | 106.701 RON | 987.892 RON |
| Profit net | 22.971 RON | 51.235 RON | 154.183 RON | 37.250 RON | 68.435 RON | -1.464 RON | 322.831 RON | 433.395 RON | 1.591.787 RON | 443.109 RON | -29.713 RON | 215.888 RON |
| Total active | 30.330 RON | 84.431 RON | 237.440 RON | 101.941 RON | 125.762 RON | 123.675 RON | 495.538 RON | 973.705 RON |
Comparație cu 627 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.124.615 RON |
| 2.468.855 RON |
| 2.319.038 RON |
| 2.465.773 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 310.393 RON | — | — | 2.303 RON | 1.316 RON | 3.139 RON |
|---|
| Active circulante | 30.330 RON | 84.431 RON | 237.440 RON | 101.941 RON | 125.762 RON | 123.675 RON | 185.145 RON | 973.705 RON | 2.124.615 RON | 2.466.552 RON | 2.317.722 RON | 2.462.634 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.171 RON | 74.406 RON | 228.589 RON | 89.282 RON | 117.717 RON | 116.253 RON | 439.084 RON | 872.479 RON | 1.827.424 RON | 2.270.533 RON | 2.240.820 RON | 1.826.891 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.159 RON | 10.025 RON | 8.851 RON | 12.659 RON | 8.045 RON | 7.422 RON | 56.454 RON | 101.226 RON | 297.191 RON | 198.322 RON | 78.218 RON | 638.882 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|