Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33467879
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KESERI FERENC
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
7.659 RON
Profit net
-6.499 RON
Capitaluri proprii
131.397 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 35.952 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.909 RON | 9.580 RON | 19.225 RON | 7.471 RON | 80.455 RON | 96.901 RON | 63.010 RON | 4.103 RON | 14.493 RON | 52.473 RON | 25.783 RON | 7.659 RON |
| Profit net | 5.291 RON | 1.427 RON | -1.991 RON | 1.795 RON | 51.164 RON | 42.737 RON | 31.482 RON | -1.730 RON | 122 RON | 2.335 RON | 5.062 RON | -6.499 RON |
| Total active | 7.160 RON | 8.529 RON | 5.211 RON | 5.670 RON | 59.613 RON | 106.076 RON | 138.246 RON | 127.495 RON |
Comparație cu 776 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 131.489 RON |
| 133.816 RON |
| 139.075 RON |
| 131.427 RON |
| Active circulante | 7.160 RON | 8.529 RON | 5.211 RON | 5.670 RON | 59.613 RON | 106.076 RON | 138.246 RON | 127.495 RON | 131.489 RON | 133.816 RON | 139.075 RON | 131.427 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.491 RON | 6.918 RON | 4.927 RON | 6.722 RON | 57.887 RON | 100.624 RON | 132.106 RON | 130.376 RON | 130.498 RON | 132.834 RON | 137.896 RON | 131.397 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.669 RON | 1.611 RON | 284 RON | 252 RON | 3.243 RON | 6.102 RON | 6.904 RON | 38 RON | 1.740 RON | 1.791 RON | 1.737 RON | 547 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|