Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33521200
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: AURICĂ ANGEL-DANIEL, SIGHINAȘ ELENA, VLAMAR ADVISORY SRL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
30.551.012 RON
Profit net
389.202 RON
Capitaluri proprii
1.111.447 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 23.734.536 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 5.000 RON | 17.750 RON | 114.503 RON | 224.094 RON | 224.061 RON | 120.888 RON | 142.443 RON | 964.128 RON | 15.237.174 RON | 33.420.813 RON | 30.551.012 RON |
| Profit net | -500 RON | 229 RON | 330 RON | 21.408 RON | 1.126 RON | 19.840 RON | 4.298 RON | 1.911 RON | 31.099 RON | 1.760.685 RON | -1.118.382 RON | 389.202 RON |
| Total active | 5.850 RON | 20.079 RON | 107.193 RON | 200.572 RON | 188.566 RON | 180.221 RON | 183.998 RON | 189.270 RON |
Comparație cu 881 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.827.417 RON |
| 12.410.685 RON |
| 13.837.780 RON |
| 26.225.714 RON |
| Active imobilizate | 566 RON | — | — | — | — | — | — | — | 37.125 RON | 768.248 RON | 684.125 RON | 76.226 RON |
|---|
| Active circulante | 5.284 RON | 20.079 RON | 107.193 RON | 200.572 RON | 188.566 RON | 180.221 RON | 183.998 RON | 189.270 RON | 4.790.292 RON | 11.642.437 RON | 13.153.655 RON | 26.149.488 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -300 RON | -71 RON | 259 RON | 21.667 RON | 22.793 RON | 42.633 RON | 46.931 RON | 48.842 RON | 79.941 RON | 1.840.627 RON | 722.245 RON | 1.111.447 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.150 RON | 17.150 RON | 86.934 RON | 153.750 RON | 165.773 RON | 137.588 RON | 137.067 RON | 140.428 RON | 4.721.604 RON | 10.492.611 RON | 13.046.719 RON | 25.265.220 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 5 | 9 | 13 | 2 |
|---|