Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33551537
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FARCAS EUGENIA, TILEA VLAD MACEDON
Prin: FARCAS EUGENIA, TILEA VLAD MACEDON
Prin: FARCAS EUGENIA
Prin: TILEA VLAD MACEDON
Prin: FARCAS EUGENIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
10 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
7.173 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 50.282 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.817 RON | 81.051 RON | 61.390 RON | 70.417 RON | 112.545 RON | 108.860 RON | 83.612 RON | 47.694 RON | — | 10 RON | — |
| Profit net | 18.581 RON | 68.363 RON | 38.643 RON | 32.118 RON | 71.750 RON | 75.804 RON | 52.232 RON | 36.579 RON | -36.647 RON | -48 RON | 0 RON |
| Total active | 55.733 RON | 88.627 RON | 128.994 RON | 161.642 RON | 246.304 RON | 357.372 RON | 461.735 RON | 396.616 RON | 366.057 RON | 364.511 RON | 42.213 RON |
Comparație cu 12 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2024.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante |
|---|
| 55.733 RON |
| 88.627 RON |
| 128.994 RON |
| 161.642 RON |
| 246.304 RON |
| 357.372 RON |
| 461.735 RON |
| 396.616 RON |
| 366.057 RON |
| 364.511 RON |
| 42.213 RON |
| Capitaluri proprii | 18.781 RON | 87.144 RON | 125.786 RON | 157.905 RON | 229.655 RON | 305.459 RON | 357.691 RON | 394.270 RON | 357.624 RON | 357.575 RON | 7.173 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.952 RON | 1.483 RON | 3.208 RON | 3.737 RON | 16.649 RON | 51.913 RON | 104.044 RON | 2.346 RON | 8.433 RON | 6.936 RON | 35.040 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|