Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 mar. 2017 și 18 sept. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 27 atribuiri.
ELABORARE SF MODERNIZAREA STRAZII KAROLY GASPAR TRONSON 3
Servicii proiectare - expertiza tehnica si documentatie demolare- Constructii civile - P+3E
Comuna Lazuri doreste sa achizitioneze servicii de elaborare documentatie tehnico- economica
SERVICII PT - CENTRU MULTIFUNCTIONAL DE SERV PUBLICE STR PORUMBEILOR NR 1
Elaborare documentatii pentru obtinere avize aferent obiectivului Construire Bazin de inot
Intocmire S.F. pentru modernizare drumuri
Elaborare doc. tehnica si economica pt Reparatii trotuare pe str Principala, str Noroieni si str. Bi
Elaborare documentatie tehnica si economica pentru Reparatii strazi de interes local
Elaborare documentatie tehnica si economica pentru "Reparatii strazi in comuna Lazuri Etapa VI"
Elaborare doc. tehnica si economica pt Reparatii trotuare pe str Principala si str Satu Mare
Studiu de fezabilitate si obtinerea avizelor, CU etc pentru modernizare strazi
Elaborare proiect tehnic şi detalii de execuţie pentru strada : Crinului, Florilor şi Viilor
Studiu de fezabilitate si obtinerea avizelor, CU etc pentru modernizare strazi
Elaborare documentatie tehnica si economica pentru amenajare curti institutii educationale
Elaborare PUZ
Elaborare PUZ
Intocmire documentatie DALI, pentru caldiri publice
Servicii de dirigentie de santier pentru reabilitarea institutiilor de invatamnat.
Elaborare PUZ - STRAZI IN LOCALITATE
1 specialist membru in comisia de receptie la terminarea lucrarilor pt. 2 investitii prin FEADR
Specialist membru in comisia de receptie la terminarea lucrarilor
Realizare studiu de trafic si calculul emisiilor de CO2
Cresterea calitatii vietii în zona de vest a municipiului Satu Mare prin modernizarea str. de pamant
Facilitatea accesarii B-dului Unirii prin modernizarea strazilor de pamânt adiacente
Îmbunatatirea calitatii mediului si a serviciilor urbane în zona periferica str. Alecu Russo
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33706526
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHERŢAN GABRIEL GHIŢĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
108.793 RON
Profit net
3.233 RON
Capitaluri proprii
201.870 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 217.565 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.350 RON | 219.100 RON | 177.426 RON | 219.926 RON | 208.608 RON | 67.909 RON | 107.002 RON | 138.204 RON | 295.000 RON | 135.000 RON | 344.905 RON | 108.793 RON |
| Profit net | 5.252 RON | 97.264 RON | 104.936 RON | 156.549 RON | 141.091 RON | -46.742 RON | 1.954 RON | 59.113 RON | 213.120 RON | 118.714 RON | 246.173 RON | 3.233 RON |
| Total active | 4.888 RON | 121.483 RON | 220.056 RON | 190.648 RON | 222.184 RON | 175.777 RON | 176.772 RON | 235.730 RON |
Comparație cu 314 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 411.389 RON |
| 545.992 RON |
| 808.031 RON |
| 799.836 RON |
| Active imobilizate | — | 46.780 RON | 388 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 4.888 RON | 74.703 RON | 219.668 RON | 190.648 RON | 222.184 RON | 175.777 RON | 176.772 RON | 235.730 RON | 411.389 RON | 545.992 RON | 808.031 RON | 799.836 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.452 RON | 102.716 RON | 207.651 RON | 157.200 RON | 214.081 RON | 167.339 RON | 169.294 RON | 216.828 RON | 381.975 RON | 524.689 RON | 770.861 RON | 201.870 RON |
|---|
| Datorii totale | 728 RON | 18.767 RON | 12.405 RON | 33.448 RON | 8.103 RON | 8.438 RON | 7.478 RON | 18.902 RON | 29.414 RON | 21.303 RON | 37.170 RON | 597.966 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|