Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33737360
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IGNAT LUCIAN
Prin: IGNAT LUCIAN
Prin: IGNAT LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
179.985 RON
Profit net
133.464 RON
Capitaluri proprii
133.763 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 142.281 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 45.000 RON | 180.000 RON | 180.000 RON | 198.000 RON | 213.300 RON | 178.000 RON | 39.000 RON | 67.000 RON | 155.000 RON | 179.985 RON |
| Profit net | 43.353 RON | 157.210 RON | 111.609 RON | 133.406 RON | 162.976 RON | 173.607 RON | 34.924 RON | 61.926 RON | 155.632 RON | 133.464 RON |
| Total active | 44.903 RON | 202.083 RON | 113.200 RON | 305.054 RON | 175.857 RON | 175.167 RON | 209.533 RON | 147.562 RON | 159.285 RON | 140.371 RON |
| Active imobilizate | 467 RON | — |
Comparație cu 1197 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2023.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 91.785 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 12.700 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 44.436 RON | 202.083 RON | 113.200 RON | 213.269 RON | 175.857 RON | 175.167 RON | 209.533 RON | 147.562 RON | 146.585 RON | 140.371 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 43.553 RON | 43.553 RON | 240 RON | 245.255 RON | 166.125 RON | 173.847 RON | 208.771 RON | 144.380 RON | 157.910 RON | 133.763 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.350 RON | 158.530 RON | 112.960 RON | 60.543 RON | 9.732 RON | 1.320 RON | 762 RON | 3.182 RON | 1.375 RON | 6.608 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|