Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33881462
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCU ECATERINA
Prin: STANCU ECATERINA
Prin: STANCU ECATERINA
Prin: STANCU ECATERINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.211.541 RON
Profit net
246.794 RON
Capitaluri proprii
247.056 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 825.308 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 149.780 RON | 530.687 RON | 592.408 RON | 238.126 RON | 279.255 RON | 279.733 RON | 337.570 RON | 299.439 RON | 318.288 RON | 904.137 RON | 1.211.541 RON |
| Profit net | -813 RON | 64.498 RON | 199.868 RON | 241.538 RON | 58.975 RON | 57.140 RON | 48.067 RON | 95.460 RON | 12.753 RON | 150.600 RON | 591.967 RON | 246.794 RON |
| Total active | 200 RON | 79.109 RON | 236.719 RON | 270.060 RON | 140.926 RON | 160.898 RON | 108.983 RON | 187.889 RON |
Comparație cu 6032 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 105.102 RON |
| 251.035 RON |
| 984.190 RON |
| 390.124 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 3.383 RON | 71.160 RON | 51.297 RON | — | 107.369 RON | 78.737 RON |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 79.109 RON | 236.719 RON | 270.060 RON | 140.926 RON | 160.898 RON | 105.600 RON | 116.729 RON | 53.805 RON | 251.035 RON | 876.821 RON | 311.387 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -613 RON | 63.885 RON | 200.108 RON | 241.778 RON | 126.773 RON | 141.913 RON | 89.980 RON | 169.493 RON | 82.246 RON | 232.846 RON | 824.813 RON | 247.056 RON |
|---|
| Datorii totale | 813 RON | 15.682 RON | 36.611 RON | 28.282 RON | 14.153 RON | 18.985 RON | 19.003 RON | 18.396 RON | 23.232 RON | 18.189 RON | 159.377 RON | 143.068 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 4 | 13 | 13 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 2 | 4 | 6 |
|---|