Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33903951
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CRANJA PAUL, SĂRACU MIRCEA
Prin: SĂRACU MIRCEA
Prin: SĂRACU MIRCEA
Prin: CRANJA PAUL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
412.925 RON
Profit net
275.514 RON
Capitaluri proprii
275.714 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 334.968 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.688 RON | 175.095 RON | 216.321 RON | 219.393 RON | 153.190 RON | 161.981 RON | 122.117 RON | 118.306 RON | 157.000 RON | 282.055 RON | 355.073 RON | 412.925 RON |
| Profit net | 16.240 RON | 164.375 RON | 194.150 RON | 195.341 RON | 124.334 RON | 130.096 RON | 89.547 RON | 84.661 RON | 119.745 RON | 232.658 RON | 232.960 RON | 275.514 RON |
| Total active | 16.971 RON | 175.087 RON | 200.995 RON | 199.927 RON | 325.566 RON | 136.659 RON | 229.063 RON | 160.259 RON |
Comparație cu 102 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 223.537 RON |
| 307.952 RON |
| 273.088 RON |
| 373.049 RON |
| Active imobilizate | 1.159 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 15.812 RON | 175.087 RON | 200.995 RON | 199.927 RON | 325.566 RON | 136.659 RON | 229.063 RON | 160.259 RON | 223.537 RON | 307.952 RON | 273.088 RON | 373.049 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.440 RON | 172.816 RON | 198.547 RON | 195.541 RON | 319.875 RON | 130.310 RON | 219.857 RON | 84.861 RON | 119.945 RON | 232.858 RON | 233.160 RON | 275.714 RON |
|---|
| Datorii totale | 531 RON | 2.271 RON | 2.448 RON | 4.386 RON | 5.691 RON | 6.349 RON | 9.206 RON | 75.398 RON | 103.592 RON | 75.094 RON | 39.928 RON | 97.335 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|