Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 iul. 2022 și 9 dec. 2025.
Servicii foto si video profesionale pentru evenimente Tudor Panfile 2025
Servicii foto si video profesionale pentru evenimente Festival de Folclor 2025
SERVICII FOTO SI VIDEO PROFESIONALE PENTRU EVENIMENTUL TUDOR PANFILE 2024
SERVICII FOTO SI VIDEO PROFESIONALE PENTRU EVENIMENTUL FESTIVALUL DE FOLCLOR 2024
Servicii foto si video profesionale pentru evenimentul Festival de Folclor 2023
Servicii promovare Zona Libera
Servicii foto si video profesionale - EVENIMENT CULTURAL - ZIUA IEI - 24 IUNIE 2023
Clip promovare conform ofertei
Servicii IT de creare si migrare continut site web din domeniul cjgalati.ro catre o platforma CMS
Servicii de promovare și publicitate în cadrul proiectului Escapeland
Servicii de promovare și publicitate, respectiv, realizare spotTV în cadrul proiectului Escapeland
Servicii foto si video profesionale pentru evenimente
Servicii foto si video profesionale pentru evenimentul Festivalul de Fanfare 2022
Servicii foto si video profesionale pentru evenimentul Festivalul de Folclor 2022
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33922163
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
264.589 RON
Profit net
10.373 RON
Capitaluri proprii
46.061 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 267.365 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.100 RON | 10.700 RON | 41.688 RON | 45.749 RON | 101.800 RON | 81.752 RON | 145.833 RON | 269.312 RON | 264.589 RON |
| Profit net | 559 RON | 5.246 RON | 10.686 RON | 8.114 RON | 39.621 RON | 25.461 RON | 34.429 RON | 140.636 RON | 10.373 RON |
| Total active | 1.152 RON | 6.863 RON | 16.876 RON | 28.312 RON | 85.228 RON | 100.766 RON | 148.222 RON | 325.137 RON | 100.801 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 269 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2024.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.921 RON |
| 1.622 RON |
| Active circulante | 1.152 RON | 6.863 RON | 16.876 RON | 28.312 RON | 85.228 RON | 100.766 RON | 148.222 RON | 322.216 RON | 99.179 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 759 RON | 6.005 RON | 16.691 RON | 24.805 RON | 56.312 RON | 67.778 RON | 102.206 RON | 242.842 RON | 46.061 RON |
|---|
| Datorii totale | 393 RON | 858 RON | 185 RON | 407 RON | 5.016 RON | 1.357 RON | 23.996 RON | 20.610 RON | 24.297 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|