Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33930441
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PALKO LUDOVIC
Prin: PALKO LUDOVIC
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
271.202 RON
Profit net
52.526 RON
Capitaluri proprii
52.726 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 296.034 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.453 RON | 43.547 RON | 92.218 RON | 86.764 RON | 115.163 RON | 105.839 RON | 143.114 RON | 209.786 RON | 221.563 RON | 277.580 RON | 271.202 RON |
| Profit net | -5.500 RON | 7.607 RON | 27.061 RON | 11.629 RON | 13.388 RON | -3.410 RON | 16.396 RON | 25.215 RON | 7.990 RON | 7.681 RON | 52.526 RON |
| Total active | 4.306 RON | 3.727 RON | 32.235 RON | 42.803 RON | 60.026 RON | 1.645 RON | 16.351 RON | 32.880 RON | 42.977 RON | 19.599 RON | 88.663 RON |
Comparație cu 226 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.034 RON |
|---|
| Active circulante | 4.306 RON | 3.727 RON | 32.235 RON | 42.803 RON | 60.026 RON | 1.645 RON | 16.351 RON | 32.880 RON | 42.977 RON | 19.599 RON | 79.629 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.300 RON | 2.306 RON | 29.367 RON | 40.996 RON | 54.385 RON | -3.210 RON | 13.186 RON | 25.416 RON | 33.406 RON | 7.882 RON | 52.726 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.606 RON | 1.421 RON | 2.868 RON | 1.807 RON | 5.641 RON | 4.855 RON | 3.165 RON | 7.464 RON | 9.571 RON | 11.717 RON | 35.937 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|