Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 nov. 2017 și 7 dec. 2018.
ACJ SECURITY SRL GALATI
ACJ SECURITY SRL GALATI
ACJ SECURITY SRL GALATI
ACJ SECURITY SRL GALATI
ACJ SECURITY SRL GALATI
ACJ SECURITY SRL GALATI
ACJ SECURITY SRL GALATI
Servicii de paza
Servicii de paza
Servicii de paza
Servicii de paza
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33951959
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VLAICU GHEORGHE-AUREL
Prin: VLAICU GHEORGHE-AUREL
Prin: VLAICU GHEORGHE-AUREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
664.986 RON
Profit net
-1.574 RON
Capitaluri proprii
-30.814 RON
Număr mediu salariați
17
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 637.432 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 133.598 RON | 170.365 RON | 124.383 RON | 379.968 RON | 22.661 RON | 0 RON | 482.115 RON | 706.568 RON | 664.986 RON | — | — |
| Profit net | -2.233 RON | 32.256 RON | 26.772 RON | 137.452 RON | -52.777 RON | -1.786 RON | 60.678 RON | 5.094 RON | -93.054 RON | 1.872 RON | -1.574 RON |
| Total active | 14.254 RON | 40.953 RON | 53.749 RON | 167.640 RON | 85.016 RON | 83.180 RON | 230.140 RON | 258.049 RON | 66.700 RON | 16.223 RON | 14.402 RON |
Comparație cu 50 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2023.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.254 RON | 40.953 RON | 53.749 RON | 167.640 RON | 85.016 RON | 83.180 RON | 230.140 RON | 258.049 RON | 66.700 RON | 16.223 RON | 14.402 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.033 RON | 30.223 RON | 36.995 RON | 137.692 RON | 84.915 RON | 83.129 RON | 143.808 RON | 148.902 RON | -31.112 RON | -29.240 RON | -30.814 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.287 RON | 10.730 RON | 16.754 RON | 29.948 RON | 101 RON | 51 RON | 86.332 RON | 109.147 RON | 97.812 RON | 45.463 RON | 45.216 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 5 | 3 | 9 | 3 | 2 | 6 | 1 | 17 | — | — |
|---|