Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 29 nov. 2018 și 3 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 109 atribuiri.
retelistica
Rolete de panza(storuri)
Rolete de panza (storuri)
Cartuse cerneala
Tonere
1. Hartie copiator x 37 top 2. Dosar plic x 50buc 3. Cartus toner HP/Canon 285A x2buc 4. Cartus tone
Rolete de panza
Rolete de panza
Papetarie/Tonere
papetarie
Rolete textile
Rolete textile
Cartuse toner
Cartuse toner
Rolete textile
Cartuse toner
Papetarie/Tonere
Rolete textile pentru 4LMP TULGHIES
Rolete textile pentru CZ IADARA
Cartuse imprimante
Jaluzele verticale
Rolete de panza
Papetarie
Rolete
Articole de papetarie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/34022402
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
394.074 RON
Profit net
90.027 RON
Capitaluri proprii
376.013 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 360.402 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|
Comparație cu 157 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Cifră de afaceri | 56.064 RON | 73.038 RON | 80.129 RON | 186.870 RON | 296.599 RON | 78.769 RON | 163.057 RON | 292.027 RON | 293.364 RON | 229.943 RON | 394.074 RON |
|---|
| Profit net | 21.020 RON | 10.341 RON | 10.017 RON | 36.658 RON | 59.422 RON | 33.688 RON | 23.756 RON | 135.249 RON | 77.482 RON | 64.732 RON | 90.027 RON |
|---|
| Total active | 25.809 RON | 37.154 RON | 47.272 RON | 92.841 RON | 147.644 RON | 178.812 RON | 219.463 RON | 345.416 RON | 393.086 RON | 359.494 RON | 396.968 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 4.565 RON | — | — | — | — | — | 19.875 RON | 31.719 RON | 28.219 RON |
|---|
| Active circulante | 25.809 RON | 37.154 RON | 42.707 RON | 92.841 RON | 147.644 RON | 178.812 RON | 219.463 RON | 345.416 RON | 373.211 RON | 327.775 RON | 368.749 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.220 RON | 31.561 RON | 41.577 RON | 78.235 RON | 137.656 RON | 171.345 RON | 195.101 RON | 330.350 RON | 382.832 RON | 330.976 RON | 376.013 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.589 RON | 5.593 RON | 5.695 RON | 14.606 RON | 9.988 RON | 7.467 RON | 24.362 RON | 15.066 RON | 10.254 RON | 28.518 RON | 20.955 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|