Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34039013
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Prin: BURCSA GABOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.425 RON
Profit net
-15.876 RON
Capitaluri proprii
-107.984 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.085 RON | 156.409 RON | 432.645 RON | 226.699 RON | 66.361 RON | 28.476 RON | 32.035 RON | 13.712 RON | 6.593 RON | 7.334 RON | 1.425 RON |
| Profit net | -20.496 RON | -13.544 RON | 72.458 RON | -2.491 RON | -39.310 RON | -19.475 RON | -22.064 RON | -2.835 RON | -5.206 RON | -4.013 RON | -15.876 RON |
| Total active | 21.922 RON | 41.422 RON | 113.634 RON | 114.803 RON | 47.976 RON | 32.169 RON | 20.391 RON | 15.941 RON | 11.980 RON |
Comparație cu 40 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.518 RON |
| 17.347 RON |
| Active circulante | 21.922 RON | 41.422 RON | 113.634 RON | 114.803 RON | 47.976 RON | 32.169 RON | 20.391 RON | 15.941 RON | 11.980 RON | 11.518 RON | 17.347 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -20.296 RON | -33.840 RON | 38.618 RON | 36.167 RON | -38.516 RON | -57.991 RON | -80.055 RON | -82.890 RON | -88.095 RON | -92.108 RON | -107.984 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.380 RON | 75.262 RON | 75.360 RON | 78.980 RON | 86.492 RON | 90.160 RON | 100.565 RON | 98.950 RON | 100.194 RON | 103.745 RON | 125.450 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — |
|---|