Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 nov. 2016 și 12 iun. 2026.
Executie lucrari de denisipare a forajului de apa Margine
Execuție foraj puț apă la adâncimea de 150 ml la stația de pompare a apei din Almașu Mare
Execuție lucrari foraj puț apă la stația de pompare a apei din loc. Săldăbagiu de Barcău, com. Balc
FORAJ APA LA BAZA SPORTIVA LOCALITATEA NOJORID
Executie lucrari de denisipare a forajului de apa industriala
FORARE PUT DE APA IN LOCALITATEA TRESTIA
Executie lucrari de denisipare a forajului de apa industriala
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34078187
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
323.518 RON
Profit net
-34.142 RON
Capitaluri proprii
160.432 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.922 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 183.048 RON | 73.850 RON | 101.162 RON | 67.012 RON | 247.200 RON | 87.051 RON | 146.680 RON | 214.078 RON | 226.014 RON | 381.605 RON | 323.518 RON |
| Profit net | 54.310 RON | 5.835 RON | 2.226 RON | -102.686 RON | 117.286 RON | -116.764 RON | 50.720 RON | 146.877 RON | 22.265 RON | 14.304 RON | -34.142 RON |
| Total active | 57.451 RON | 62.163 RON | 72.106 RON | 977 RON | 82.958 RON | 10.888 RON | 32.726 RON | 161.073 RON | 198.147 RON | 421.860 RON | 427.769 RON |
Comparație cu 1248 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 142.500 RON | 256.798 RON | 196.943 RON |
|---|
| Active circulante | 57.451 RON | 62.163 RON | 72.106 RON | 977 RON | 82.958 RON | 10.888 RON | 32.726 RON | 161.073 RON | 55.647 RON | 165.062 RON | 230.826 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 54.510 RON | 60.345 RON | 62.571 RON | -40.115 RON | 77.171 RON | -39.592 RON | 11.128 RON | 158.005 RON | 180.270 RON | 194.574 RON | 160.432 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.941 RON | 1.818 RON | 9.535 RON | 41.092 RON | 5.787 RON | 50.480 RON | 21.598 RON | 3.068 RON | 17.877 RON | 227.286 RON | 267.337 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|