Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 apr. 2023 și 3 mar. 2026.
PACHET REPARATII SI SCHIMB ANVELOPE
Servicii de vulcanizare OS Valea Ariesului - DS Alba
ANVELOPE CAMION, UTILAJ , AUTOTURISM
PACHET REPARATII SI SCHIMB ANVELOPE
PACHET VULCANIZARE
Servicii de vulcanizare OS Valea Ariesului - DS Alba
PACHET REPARATII SI SCHIMB ANVELOPE
ANVELOPA CAMION 275\70R22,5
PACHET REPARATII SI SCHIMB ANVELOPE
Servicii vulcanizare OS Vl Ariesului - DS Alba
ANVELOPA CAMION 275\70R22,5
Servicii de vulcanizare OS Valea Ariesului - DS Alba
ANVELOPA CAMION 275\70R22,5 SAVA ,REGIONAL DIRECTIE
ANVELOPA FULDA CONVEO TOUR 2 225/65R16C + manopera
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34150851
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
208.646 RON
Profit net
-85.790 RON
Capitaluri proprii
51.492 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 307.450 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.236 RON | 67.448 RON | 113.722 RON | 261.290 RON | 185.075 RON | 249.834 RON | 242.553 RON | 208.646 RON |
| Profit net | -6.287 RON | 9.290 RON | -2.158 RON | 20.387 RON | 44.213 RON | 45.782 RON | 25.855 RON | -85.790 RON |
| Total active | 9.961 RON | 79.255 RON | 109.680 RON | 32.344 RON | 72.166 RON | 116.569 RON | 148.303 RON | 74.820 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 16.415 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 354 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.961 RON |
| 79.255 RON |
| 109.680 RON |
| 32.344 RON |
| 72.166 RON |
| 116.569 RON |
| 148.303 RON |
| 58.405 RON |
| Capitaluri proprii | -6.087 RON | 3.202 RON | 1.044 RON | 21.431 RON | 65.644 RON | 111.426 RON | 137.281 RON | 51.492 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.048 RON | 76.053 RON | 108.636 RON | 10.913 RON | 6.522 RON | 5.143 RON | 11.022 RON | 23.328 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|