Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 aug. 2017 și 17 iun. 2026.
SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ PENTRU COMUNA ASTILEU
Lemn de foc
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
lemn de foc dimensionat
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
transport lemn de foc dimensionat
Lemn de foc- UABS Suncuius
Servicii de exploatare forestiera
SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ PENTRU COMUNA ASTILEU
LEMNE DE FOC
lemn de foc dimensionat
Achizitie bancute pentru exterior
Achizitie bancute exterior
lemn de foc
DIVERSE PIESE
anvelope
uleiuri lubrifiante si acumulator
produse
servicii de exploatare
SERVICII DE DESZAPEZIRE
SERVICII VANZARE ANVELOPE AGRICOLE
SERVICII VANZARE ANVELOPE AGRICOLE
servicii dezapezire
exploatari servicii forestiere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34174150
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.012.727 RON
Profit net
287.089 RON
Capitaluri proprii
683.787 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 684.351 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 645 RON | 91.983 RON | 678.680 RON | 318.762 RON | 402.155 RON | 410.354 RON | 242.137 RON | 244.917 RON | 482.012 RON | 401.950 RON | 1.012.727 RON |
| Profit net | 21 RON | 46.617 RON | 149.751 RON | 117.645 RON | 76.661 RON | 79.001 RON | 90.838 RON | 10.318 RON | 65.061 RON | 50.185 RON | 287.089 RON |
| Total active | 2.240 RON | 111.351 RON | 233.405 RON | 718.555 RON | 642.689 RON | 570.243 RON | 336.600 RON | 440.106 RON | 481.925 RON | 512.780 RON | 820.010 RON |
Comparație cu 195 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante |
|---|
| 2.240 RON |
| 111.351 RON |
| 233.405 RON |
| 718.555 RON |
| 642.689 RON |
| 570.243 RON |
| 336.600 RON |
| 440.106 RON |
| 481.925 RON |
| 512.780 RON |
| 820.010 RON |
| Capitaluri proprii | 221 RON | 46.838 RON | 196.590 RON | 314.234 RON | 390.895 RON | 469.896 RON | 310.733 RON | 321.052 RON | 386.113 RON | 396.698 RON | 683.787 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.019 RON | 64.513 RON | 36.815 RON | 404.321 RON | 251.794 RON | 100.347 RON | 25.867 RON | 119.054 RON | 95.812 RON | 116.082 RON | 136.223 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|